Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Chovatelské potřeby » Ptáci a drůbež » Vitamíny pro ptáky a drůbež

Vitamíny pro ptáky a drůbež

Svým opeřeným mazlíčkům musíte dodávat nejen kvalitní krmivo pro ptáky, ale neměli byste zapomínat ani na potřebné vitamíny a léčiva pro ptáky. Oblíbené je například vitamínové proso, kapky nebo drobná zrníčka. Dopřejte své andulce či papouškovi opravdu dlouhý život!

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Vitamíny pro ptáky a drůbež - detailní popis

Doplňky výživy v podobě vitamínů a minerálů jsou pro ptáky obzvláště důležité. Ptáci vydávají velké množství energie při létání, shánění potravy, obnovování peří, výživě mláďat atd., proto potřebují dostatečně velké množství vitamínů. Díky těmto minerálním látkám a stopovým prvkům, které se navzájem ovlivňují, mohou být základní látky plně účinné.

V naší nabídce Lékárna.cz nalezente vitamíny v různých formách

Lékárna.cz nabízí vitamíny :

  • tekuté koncentráty - většinou se podává zvířatům řádně rozředěný v pitné vodě nebo mléce. Preventivně po dobu 3–10 dnů v uvedených dávkách za účelem odstranění potíží způsobených nedostatkem vitaminů.
  • v práškové formě - přidávají se do krmné dávky a slouží k zajištění optimální hladiny minerálních prvků, vitamínů a aminokyselin, nezbytných pro výživu dané kategorie zvířat. Působí příznivě na zlepšení a udržení kondice zvířat a jejich růstových schopností.
  • tyčinky - jsou výbornou pochoutkou, ale také krmivem, které dodávají důležité vitamíny a minerály pro zdravý a vitální život.

Doplňkové zboží

Připravili jsme pro vás speciální kategorii napáječky a krmítka pro ptáky. Určitě si u nás vyberete z nabídky krmivo pro pro ptáky a drůbež.

TIP:Sépiová kost je účinná pomůcka při obrušování zobáku a cenný zdroj vápníku pro ptáky.

Cena (Kč)

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám