Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Chovatelské potřeby » Ptáci a drůbež » Krmiva pro ptáky a drůbež

Krmiva pro ptáky a drůbež

Správné a kvalitní krmivo je důležité pro chov ptáků. Krmivo je díky složení z různorodosti semen dokonalým zdrojem krmiva pro papoušky, andulky nebo kanáry. Krmiva obsahují optimální složení vitaminů, koncentrace minerálních a fyziologicky účinných látek.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Krmiva pro ptáky a drůbež - detailní popis

Na Lékárna.cz si vyberte si nabídky krmiv a doplňků pro andulky, drobné exoty, holuby či drůbež

Lékárna.cz nabízí krmivo pro ptáky a drůbež:

  • v sypké formě - doplňkové minerální krmivo pro drůbež.
  • směs zrnin a ovoce - směsi obsahují proso žluté, proso červené, proso zelené, proso bílé, oves nahý, lesknice, senegalské proso, mohár, vitamínové perle, extrudované obilovinyJe určeno pro každodenní podávání. 
  • minerální krmivo s vitamíny - přidává se do krmné dávky drůbeže, kterou tvoří převážně obilné šroty, kuchyňské zbytky a další domácí krmiva.
  • tyčinky - jsou výbornou pochoutkou, ale také krmivem, které dodávají důležité vitamíny a minerály pro zdravý a vitální život.

Doplňkové zboží

Připravili jsme pro vás speciální kategorii napáječky a krmítka pro ptáky. Určitě si u nás vyberete z nabídky antiparazitik a vitamínů pro ptáky a drůbež.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám