Podrobné informace

V tomto ročním období oceníte vitamín B6, který přispívá k normální psychické a nervové činnosti a podporuje normální činnost imunitního systému.

Informace o produktu

Výrobce: VITA HARMONY
Značka: VITA HARMONY
Kód výrobku: 368573
Kód EAN: 8594010862816
Držitel rozhodnutí: VITA HARMONY

Pyridoxin neboli vitamin B6 patří do skupiny vitaminů rozpustných ve vodě.

Pyridoxin:

  • podporuje normální funkci imunitního systému, čímž stimuluje přirozenou obranyschopnost
  • přispívá k normální psychické a nervové činnosti
  • napomáhá normální tvorbě červených krvinek, které přenáší kyslík po celém organismu. Díky tomu pyridoxin podporuje snížení míry únavy a vyčerpání.
  • přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, což je toxická látka, která přirozeně vzniká v organismu. Vitamin B6 přispívá k přeměně homocysteinu na netoxický cystein. Celý metabolismus homocysteinu je vedle pyridoxinu podporován také vitaminem B12 a kyselinou listovou.

Doporučené dávkování

1 tableta denně. Tabletu celou spolkněte a zapijte dostatečným množství tekutiny. V době těhotenství a kojení určí dávkování lékař.

Skladování

Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu.

Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Recenze

Recenze produktu VITAHARMONY Pyridoxin 60 tablet

Diskuze

Diskuze k produktu VITAHARMONY Pyridoxin 60 tablet

Přidat nový příspěvek do diskuze