Podrobné informace

Vincentka Nasalis startovací sada obsahuje přírodní koncentrát k proplachu nosních dutin a nosohltanu 300 ml + plastovou konvičku.

Informace o produktu

Výrobce: VINCENTKA A.S.
Značka: VINCENTKA
Kód výrobku: 247828
Kód EAN: 8594027250132
Držitel rozhodnutí: VINCENTKA A.S.

Startovací sada Vincentka Nasalis obsahuje přírodní, léčivý, velmi silně mineralizovaný koncentrát, určený k proplachu nosních dutin a plastovou konvičku, která umožňuje proplachování nosní dutiny a nosohltanu. Vincentka Nasalis z koncentrátu přírodní léčivé silně mineralizované, jodové, uhličité minerální vody Vincentka, hydrogenouhličitano-chlorido-sodného typu, je určen k proplachování nosních dutin a nosohltanu pomocí proplachovací plastové konévky.

Příznaky
Bakteriální infekce horních cest dýchacích, chronická rhinitida, sinuisitida

Kontraindikace: Nejsou známy, alergická reakce po aplikaci Vincentka Nasalis na sliznice dýchacích a polykacích cest není známa. Teoreticky lze předpokládat výskyt přecitlivělosti na některou z části roztoku. U některých pacientů se při nadměrné intenzivní aplikaci, může objevit příměs krve ve výplašku, jindy pocit svědění nebo pálení a palčivosti v nose. To nemusí být důvodem přerušení aplikace, ale úpravy způsobu a četnosti proplachů.

Dávkování
Dle potřeby.

Složení
Přírodní, léčivá, velmi silně mineralizovaná, jodová, uhličitá minerální voda hydrogenuhličitano -chlorido - sodného typu. se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny borité. studená, hypotonická, odželezněná.

Recenze (4)

Recenze produktu VINCENTKA Nasalis startovací sada

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 95 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (4)

100 %

velká spokojenost, výborně funguje a děti si to pochvalují, že se jim hned lépe dýchá, nosní kapky používáme pouze na doléčení

(6) (4)

100 %

(5) (6)

80 %

Přírodní a tedy bezpečná cesta k ozdravě a prevenci namáhané nosní sliznice, při regeneraci po nemoci, při pobytu v prašném prostředí (např. já boulderuji, ve vzduchu je spousta magnezia a prachu). Skvělý pomocník při akutní rýmě, a dlouhodobá podpora při alergii.

  • Citlivá metoda, jak ráno "nastartovat" nos vyschlý během spánku a jemná večerní očista nosních cest po celodenním "boji" s alergeny a nečistotami.
  • Konévka by mohla být průhledná, snáze by se odhadovalo, kdy už vytekla polovina vody a je tedy možno aplikovat konévku do druhé nosní dírky.

(6) (5)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu VINCENTKA Nasalis startovací sada

Přidat nový příspěvek do diskuze