Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » UV oblečení pro děti

UV oblečení pro děti

Dětské UV oblečení funguje jako skvělá ochrana proti škodlivému UV záření. Díky speciálnímu materiálu pohltí veškeré nepříznivé složky slunečního záření a vaše dítě už nebudete muset mazat žádným opalovacím krémem.

Proč investovat do UV oblečení?

Dětské UV oblečení se vyrábí z kvalitních materiálů s UV filtrem a skvěle se hodí k vodě i k moři. I dospělí ocení ochranný faktor tohoto oblečení. UV oblečení pro dospělé přináší úžasný komfort. Díky jeho nepřetržité ochraně a vysokému UV faktoru už nebudete potřebovat opalovací krémy a už nikdy se nespálíte.

UV oblečení ochrání před prudkým sluncem

Při vysoké intenzitě slunečního záření představuje nejrizikovější čas mezi 11 až 14 hodinou, sluneční záření je totiž nejprudší a škodlivé UV záření má nejvyšší intenzitu. S UV oblečením se vaše děti nemusí bát vyjít ven i v tyto nebezpečné hodiny, jelikož poskytuje tu nejlepší ochranu a dětská pokožka díky němu zůstane zdravá a nespálená.

Ve vysokých teplotách hrozí dětem nejen spálení, ale i přehřátí, kterému můžete jednoduše předcházet doplňováním tekutin a případným osvěžením ve vodě. Při plavání v bazénu použijte UV kšiltovku, která ochrání pokožku hlavy a obličej vaší ratolesti. UV oblečení je vhodné i ke koupání ve vodě, neboť je vyrobeno z velmi lehkého a příjemného materiálu, nebrání dětem v pohybu a rychle schne.

UV oblečení i pro kojence

Věděli jste, že kojenci ve věku do jednoho roku by se vůbec neměli vystavovat přímému slunečnímu záření? Kůže miminek ještě nemá vyvinutou dostatečnou ochranu proti škodlivým složkám slunečního záření, a proto je potřeba velké obezřetnosti při pobytu venku.

Nejlepší ochranu proti slunečnímu záření poskytuje pro miminka kojenecké UV oblečení. V naší nabídce naleznete trička, kombinézy, plavky a čepice pro kojence i ostatní děti všech věkových kategorií.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám