Podrobné informace

Přirozená energie, imunita a střevní mikroflóra. Pro dobrý pocit stačí vědět, co tělu svědčí.

Informace o produktu

Výrobce: TEREZIA COMPANY S.R.O.
Značka: TEREZIA
Kód výrobku: 308370
Kód EAN: 8594006896603
Držitel rozhodnutí: TEREZIA COMPANY S.R.O.

Podporuje správné fungování organismu a doplňuje potřebné látky, které chybí v běžné stravě. Příznivě působí během rekonvalescence, pro získání vitality a energie, podporuje správné zažívání a zdravou střevní mikroflóru. Vitamín C podporuje funkci imunitního a nervového systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Zajímá Vás co je Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) - je dřevokazná houba, která je bohatým zdrojem celé řady přírodních látek. Obsahuje důležité proteiny, steroly, aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny, řadu minerálních látek a především β-1,3-D glukany.

Složení v 1 kapsli

330 mg směsi hlíva ústřičná + probiotika + vitamín C (hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus, prášek), vitamín C (kyselina askorbová), šípek (Rosa laevigata, sušený extrakt), probiotika (Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum), prebiotikum – inulin, vitamín K (fylochinon)).

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem po dobu 3-6 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

Balení obsahuje 180 kapslí.

Recenze (2)

Recenze produktu TEREZIA Hlíva ústřičná + lactobacily + vitamín C 180 kapslí

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (6)

100 %

(6) (6)

100 %

- hlívu užívám jako preventivní prostředek proti nachlazení a chřipce - zvyšuje imunitu - lactobacily příznivě působí v organismu - výhodné balení za dobrou ...

Diskuze

Diskuze k produktu TEREZIA Hlíva ústřičná + lactobacily + vitamín C 180 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze