Úvodní strana Domácnost a zvířata Eko drogerie

SONETT Regenerační sůl do myčky 2 kg

Kód výrobku: 278009

Účinný ekologický přípravek do myčky na nádobí.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

Běžná cena: 99 Kč
89 Kč (44,50 Kč/kg)
Ušetříte: 10 % (10 Kč)
ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

SONETT Regenerační sůl do myčky 2 kg

Vlastnosti

  • Zlepšuje účinky mycích přípravků.
  • Omezuje usazování vodního kamene.

Složení

Čistá hrubozrnná kamenná sůl (100 %) bez přídavku protispékavých látek a syntetických barviv.

Celý obal je recyklovatelný.

Zvláštnosti produktu

Regenerační sůl je čistá, vykrystalizovaná kuchyňská sůl, bez prostředků proti spékání, syntetických barviv a dalších přísad.

Původ a vlastnosti jednotlivých složek

V solných dolech se těží SŮL, rozpouští se ve vodě a nechává se jako hrubozrnná vykrystalizovat. Tím je zbavena nečistot. Jako koncentrovaný roztok v solném zásobníku myčky zajišťuje výměnu vázaných iontů vápníku a hořčíku za ionty sodíku z regenerační soli; iontový výměník tak může opět dodávat měkkou vodu.

Biologické odbourávání

Kuchyňská sůl je přirozená součást našich vod. Kuchyňská sůl je sice nerostné povahy a nemusí být dále odbourávána, přispívá však – byť i relativně malým dílem – k vyššímu zatížení naší vody solí. Při střední tvrdosti vody se do odpadní vody dostává asi 40 až 50 g soli na jedno mytí.

Použití

V každé myčce na nádobí je pevně zabudovaný iontový výměník, který zachycuje ionty způsobující tvrdost vody, tzn. vápník a hořčík, a měkkou vodu přivádí do myčky. Tím se má zabránit tomu, aby na sklenicích a příborech vznikaly vápenaté okraje. Je-li iontový výměník nasycený ionty vápníku a hořčíku, musí se regenerací obnovit jeho jímavost. K tomu se používá regenerační sůl, která zajišťuje výměnu iontů způsobujících tvrdost, a stará se tak o optimální výsledek mytí.

Uchovejte v suchu a v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal.

Zásady ekologické drogerie SONETT

Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky. Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru.  Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Balení obsahuje: 2 kg

Informace o produktu

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o.
Značka: SONETT
Kód výrobku: 278009
Kód EAN: 4007547403000
Držitel rozhodnutí: Natures Care CZ s.r.o.

Recenze

SONETT Regenerační sůl do myčky 2 kg

Diskuze

SONETT Regenerační sůl do myčky 2 kg

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám