Moje srdcovky

Úvodní strana » Krása a hygiena » Hygienické potřeby » Vložky » Slipové vložky

Slipové vložky

Slipové vložky jsou dnes spjaty s každodenní osobní hygienou skoro každé ženy. Jsou diskrétní, funkční a přinášejí pocit čistoty ženám, které je používají.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Slipové vložky - detailní popis

Co ženy očekávají od slipových vložek?

Za nejdůležitější funkci slipových vložek pokládají ochranu spodního prádla. Pak následuje pocit čistoty, svěžesti a sucha, diskrétnost a tvar, který se přizpůsobí tělu. Zajímavým zjištěním je, že řada žen řeší tvar slipové vložky, 67 % žen preferuje a má v oblibě slipové vložky oválného a zaobleného tvaru. Důležitým faktorem je také prodyšnost (slipové vložky umožňují proudění vzduchu, pokožka tak může dýchat) a pohodlí (slipová vložka zůstává přesně na svém místě, tedy žádné kroucení a posouvání).

Lékárna.cz nabízí slipové vložky mnoha druhů

Lékárna.cz nabízí:

  • slipové vložky mini - slipové vložky mini jsou vůbec nejmenšími nabízenými vložkami, jsou opravdu diskrétní. 
  • slipové vložk normal - vložky určené pro každodenní potřebu.
  • slipové vložk normal plusnabízejí prodlouženou délku pro ještě lepší ochranu a svěžest, na kterou se můžete spolehnout. Ideální pro vaginální výtok nebo větší ochranu při nepravidelné menstruaci.

Doplňkové zboží

Protože naše nabídka je opravdu široká, nezapomněli jsme ani na další hygienické vložky, které se dále rozdělují na menstruační a porodnické vložky pro ženy a inkontinenčí vložky

TIP! Trpíte často vaginálními onemocněními doprovázenými výtokem a nepříjemnými pocity? Právě pro vás tu jsou vložky Oasis Probiotic – menstruační vložky s obsahem živých přátelských laktobacilových kultur.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám