Úvodní strana Domácnost a zvířata Chovatelské potřeby Kočky Krmivo pro kočky Granule pro kočky

Granule pro kočky

Granule jsou typem krmiva, se kterým se dobře manipuluje a po otevření je snadno skladovatelné. Kočka je téměř výhradní masožravec, proto je nejlepší vybírat pro ni krmivo s co možná největším podílem masové složky.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Granule pro kočky - detailní popis

Lékárna.cz nabízí granule pro kočky mnoha druhů

Granule vybírejte s ohledem na věk vaší kočky - granule pro koťata mají jiné složení než granule pro kočičí seniory. Pro kastrované kočky můžete vybrat dietně vyvážené krmivo, po kterém nebude vaše kočka tolik přibírat.

Sortiment Lékárna.cz nabízí:

  • granule pro koťata - speciálně přizpůsobené krmivo požadavkům koťat do 12. měsíce. Právě v době růstu je velmi důležité podávat vhodné krmivo, které vyhovuje speciálním požadavkům. Během fáze vývoje mají kočky zvýšený požadavek na energii a bílkoviny.
  • granule pro kočičí seniory - orgány kočičích seniorů již nefungují jako za mlada, a proto musíte dbát na dostatečný přísun minerálů a vitamínů. Starší kočka již nemívá tolik pohybu, a proto vybírejte granule s menší energetickou hodnotou, aby nedocházelo k přibírání na váze či obezitě, a v důsledku toho ke zbytečnému zatěžování kloubů, které může kočce způsobovat bolest.
  • granule kastrované kočky - krmivo má nízký obsah magnézia k prevenci tvorby močových kamenů. Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a taurin pro zdravé srdce a má snížený obsah energie pro kastrované kočky.

Doplňkové zboží

V naší nabídce naleznete i velké množství konzerv, paštik, kapsiček pamlsků.

TIP:Chystáte se na cestu? Budete třeba potřebovat cestovní potřeby pro kočky.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka