Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Perio KIN spray Clorhex 40 ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Perio KIN spray Clorhex 40 ml
Spray obsahující Chlorhexidine digluconate 0,2g, Excipients s.q.f 100g, pro péči o dásně. Více informací
Kód výrobku: 44832
Cena s DPH: 192 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Perio KIN spray Clorhex 40 ml

Užití
Pro péči o periodont a dásně kolem implantátů.
Pomocná péče při zánětu dásní.
Při tvorbě nadměrného množství plaku.
Ústní antiseptický přípravek před a po chirurgických výkonech.
Ochrana před podrážděním hrdla.

Hlavním faktorem zodpovědným za zánět dásní a onemocnění periodontu je přítomnost bakteriálního plaku, který je tvořen baktériemi vnikajícími v ústech a produkty, které bakterie tvoří. Z tohoto důvodu můžeme vzniku plaku předcházet a kontrolovat zabráněním usídlení těchto bakterií nebo působením přímo proti nim, pokud jsou již přítomny. Chlorhexidin, díky své schopnosti setrvávat v dutině ústní a pomalu se uvolňovat, vytváří bakteriostatické prostředí po několik hodin. Perio-Kin sprej podporuje tuto vlastnost, neboť přípravky ve spreji umožní větší pokrytí povrchu v ústech.

Perio KIN spray Clorhex je vhodný pro vykonáváni ústní hygieny u lidí s fyzickým či mentálním postižením, které jim brání dodržovat normální hygienu, jelikož užití přípravku ve spreji je jednodušší.

Dávkování
Vložte aplikátor s připevněnou nastavitelnou kanylou do horní části lahvičky. Zmáčkněte několikrát aplikátor, dokud se ventil nenaplní. Stlačujte ventil a pomocí nastavitelné kanyly aplikujte přípravek přímo na místo určení. Po použití se doporučuje vypláchnout kanylu vodou a nechat uschnout před dalším použitím. Při každé aplikaci zmáčkněte ventil 4-5krát, aplikujte 2-3krát denně. Doporučuje se půl hodiny po aplikaci přípravku nic nejíst ani nepít. Přípravek nepolykejte.

Kontraindikace
Perio KIN spray Clorhex nesmí být používán v případě přecitlivělosti na chlorhexidin. Přecitlivělost na tuto látku je však velmi vzácná.

Vedlejší příznaky
Při dlouhodobém používání a při současném používání některých nápojů a jídel, jako např. víno, káva, ale i po kouření cigaret se může objevit změna zbarvení zubů a zubních plomb. Tato změna barvy není trvalá a Váš zubní lékař ji může odstranit.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz