Podrobné informace

Krém k ošetření ztvrdlé kůže. Velmi účinný k ošetření problematické kůže a otlaků. Levandule také podporuje krevní oběh a působí pozitivně při revmatismu.

Informace o produktu

Výrobce: VŘÍDLO, VÝROBNÍ DRUŽSTVO
Značka: OZALIN
Kód výrobku: 958
Kód EAN: 8594910012038
Držitel rozhodnutí: VŘÍDLO, VÝROBNÍ DRUŽSTVO

Obsahuje lecitin, levanduli a kyselinu mléčnou. Tyto účinné složky aktivně působí na zrohovatělou kůži, kterou zjemní a změkčí. Doporučuje se používat denně zejména po koupeli, která vysušuje pokožku na problematických místech a to hlavně na nohách, chodidlech, ale také na loktech.

Ozalin krém ke změkčení tvrdé kůže, obsahující levanduli , lecitin a další přísady. Krém se nanese na ztvrdlou kůži a dobře vetře v místech,kde se tvoří mozoly a zrohovatělá vrstva vtírejte na místa, kde se tvoří mozoly a zrohovatělá vrstva. Krém obsahuje levaduli, lecitin a kyselinu mléčnou. Tyto přísady dobře působí a změkčují zvtrdlou kůži. Ozalin je velmi účinný k ošetření problematické kůže a otlaků. Pokožku ošetřuje, regenuje a zvláčňuje. Doporučujeme používat denně zejména po koupeli, která vysušuje pokožku a to hlavně na chodidlech a loktech. Levandule také podporuje krevní oběh a působí pozitivně při revmatismu.

Obsah 50g. Krém na změkčení kůže obsahující levanduli, lecitin a další přísady. Na ztvrdlou kůži naneste a dobře vetřete v místech, kde se tvoří mozoly a zrohovatělá vrstva.

Recenze (7)

Recenze produktu Ozalin levandulový krém na ztvrdlou kůži 50g

Recenze od 7 uživatelů s celkovým hodnocením 92 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (5)

100 %

(5) (7)

80 %

(6) (7)

100 %

(7) (6)

100 %

(7) (6)

60 %

vůně krému je mi dost nepříjemná...

(7) (4)

100 %

Za nízkou cenu výborný účinek.

  • Výborný na chodidla, změkčuje kůži.
  • Nic.

(7) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Ozalin levandulový krém na ztvrdlou kůži 50g

Přidat nový příspěvek do diskuze