Lékárna.cz

Ovocné přesnídávky PLASMON

PLASMON Kapsička bezlepková ovocná jablko a jahoda 6m+ 100 g

PLASMON Kapsička bezlepková ovocná jablko a jahoda 6m+ 100 g PLASMON Kapsička bezlepková ovocná jablko a jahoda 6m+ 100 g

Ovocná kapsička jablko a jahoda je díky praktickému obalu, výborné…

Skladem už jen 1 - 2 kusy

38 Kč

PLASMON Kapsička bezlepková ovocná hruška 6m+ 100 g exp. 16.01.2024

PLASMON Kapsička bezlepková ovocná hruška 6m+ 100 g 16.01.2024 PLASMON Kapsička bezlepková ovocná hruška 6m+ 100 g 16.01.2024

Ovocná kapsička hruška je díky praktickému obalu, vynikající ovocné…

Momentálně nedostupné

Ovocné přesnídávky PLASMON

Ovocné příkrmy jsou bohaté na vitamíny, vlákninu a přírodní cukry z ovoce, což je skvělý způsob, jak vašemu malému prckovi dodat potřebné živiny. Tyto příkrmy jsou také snadno stravitelné a jsou vhodné jako první pokusy s pevnou stravou po období kojení.Objevte oblíbené značky našich maminek - Hello, Hipp nebo Hami.

Ovocné příkrmy pro kojence jsou vhodné od ukončeného čtvrtého měsíce. Začnete-li prvně s ovocnými, je docela velká pravděpodobnost, že miminko bude později odmítat zeleninové, protože přiznejme si, ovoce je šťavnaté, sladké a chutná mnohem více většině lidem – miminka nejsou výjimkou. Naštěstí existuje možnost kombinovat ovoce a zeleninu dohromady.

Ovocných příkrmů v nabídce Lékárna.cz je mnoho druhů

Lékárna.cz nabízí ovocné přesnídávky balené:

  • v kapsičkách - toto balení v poslední době jednoznačně převažuje. Je praktické a taková svačina je skvěle po ruce při výletech, dnech strávených na hřišti nebo na cestách.
  • ve skleničkách - ovocné přesnídávky v tradičním balení. Skleněná lahvička se znovu uzavíratelným twist off uzávěrem (bezpečnostní prolis - vakuový znak uprostřed víčka) a bezpečnostní folii přes uzávěr.
  • v kelímku -  praktické balení v nerozbitném kelímku.

Doplňkové zboží

Při péči o miminko využijete také speciální dětskou kosmetiku, která byla navržena tak, aby nedráždila citlivou pokožku malých dětí. Kojenci ocení i jednoduché hračky např.dudlíky, kousátka a chrastítka. 

TIP! Nahlédněte i do naší další sekce Potřeby pro krmení, kde najdete příbory, kojenecké láhve a samozřejmě také bryndáčky, bez kterých se dítko při jídle neobejde.

Kategorii Ovocné přesnídávky najdete i na našem slovenském e-shopu MojaLekáreň.sk

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.