Oblíbené položky

Úvodní strana » Děti a maminky » Dětská výživa » Kojenecká mléka » Počáteční kojenecká mléka

NUTRILON 1 Profutura Počáteční mléko 800 g 0M

Kód výrobku: 366102

Počáteční mléčná kojenecká výživa pro miminka od 0-6 měsíců věku. Obsahuje složky, které napodobují strukturu mateřského mléka.

Více informací

589 Kč

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace NUTRILON 1 Profutura Počáteční mléko 800 g 0M

Počáteční mléčná kojenecká výživa pro miminka od 0-6 měsíců věku. Obsahuje složky, které napodobují strukturu mateřského mléka.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Produktová řada: NUTRILON Profutura pro citlivé zažívání
Kód výrobku: 366102
Kód EAN: 8590340142840
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

NUTRILON 1 počáteční mléko Profutura obsahuje inovativní složky, které napodobují strukturu mateřského mléka. Díky jedinečné směsi rostlinných a živočišných tuků podporuje imunitu a je vhodný pro děti s citlivým zažíváním.

Základní složení a další výhody

  • Unikátní směs oligosacharidů napodobující funkci mateřského mléka, jejichž účinky na zdraví dětí byly klinicky testovány. Oligosacharidy jsou využívány střevní mikroflórou Vašeho dítěte.
  • Navíc obsahuje LCP mastné kyseliny a nukleotidy v doporučeném množství předními specialisty na výživu. Ty přispívají k rozvoji mozku, paměti, myšlení a koncentraci.
  • Vitaminy A, C a D přispívají ke správné funkci imunitního systému.

Způsob přípravy

1. Umyjte si důkladně ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.
2. Převařte čerstvou pitnou vodu určenou pro kojence a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.
3. Odpovídající množství vody vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.
4. K dávkování vždy používejte přiloženou odměrku a prášek zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu pro dosažení přesné dávky. Prášek v odměrce nestlačujte.
5. Přidejte odpovídající množství prášku do vody. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.
6. Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.
7. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku ihned podávejte.

Doporučené dávkování (pokud dětský lékař neurčí jinak)

Věk kojence: 0-2 týdny / Denní dávka mléka dop. pediatrem (přibližně): 600 ml / Dop. celkové množství rozdělené do x porcí: V 6 porcích denně / Příprava jedné porce: Připravované množství mléka: 100 ml / Množství převařené vody: 90 ml / Počet odměrek: 3.
Věk kojence: 2-8 týdnů / Denní dávka mléka dop. pediatrem (přibližně): 670 ml / Dop. celkové množství rozdělené do x porcí: V 5 porcích denně / Příprava jedné porce: Připravované množství mléka: 133 ml / Množství převařené vody: 120 ml / Počet odměrek: 4.
Věk kojence: 2 měsíce / Denní dávka mléka dop. pediatrem (přibližně): 840 ml / Dop. celkové množství rozdělené do x porcí: V 5 porcích denně / Příprava jedné porce: Připravované množství mléka: 166 ml / Množství převařené vody: 150 ml / Počet odměrek: 5.
Věk kojence: 3-4 měsíce / Denní dávka mléka dop. pediatrem (přibližně): 1000 ml / Dop. celkové množství rozdělené do x porcí: V 5 porcích denně / Příprava jedné porce: Připravované množství mléka: 200 ml / Množství převařené vody: 180 ml / Počet odměrek: 6.
Věk kojence: 5-6 měsíců / Denní dávka mléka dop. pediatrem (přibližně): 1200 ml / Dop. celkové množství rozdělené do x porcí: V 5 porcích denně / Příprava jedné porce: Připravované množství mléka: 233 ml / Množství převařené vody: 210 ml / Počet odměrek: 7.

100 ml Nutrilonu 1 počáteční mléko Profutura = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 275 kJ (66 kcal). 1 zarovnaná odměrka = 4,5 g sušeného prášku, používejte originál odměrku z výrobku. Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením Vašeho pediatra. Při zavádění prvních nemléčných příkrmů se řiďte doporučeními lékaře.

 

Recenze

Recenze NUTRILON 1 Profutura Počáteční mléko 800 g 0M

Diskuze

Diskuze NUTRILON 1 Profutura Počáteční mléko 800 g 0M

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám