Oblíbené položky

Úvodní strana » Děti a maminky » Dětská výživa » Kojenecká mléka » Počáteční mléka

NUTRILON Nutriton ProExpert 135 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely
Kód výrobku: 3322

Přídavek do mateřského mléka pro děti, které ublinkávají.

Více informací

202

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace NUTRILON Nutriton ProExpert 135 g

Přídavek do mateřského mléka pro děti, které ublinkávají.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Kód výrobku: 3322
Kód EAN: 9001375143904
Kód SÚKL: D0499
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Od narození. Přídavek do mateřského mléka pro děti, které ublinkávají (vláknina ze svatojánského chleba). Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely.

Nutriton Vám pomůže ke spokojenému zažívaní Vašeho miminka. Nutriton obsahuje vlákninu ze svatojánského chleba. Tato vláknina jemně zahustí mateřské mléko, a proto Vaše miminko již nebude mít problémy s ublinkáváním a vy starosti s jeho neustálým převlékáním.

Užití
Instatní Nutriton je určen k dietnímu postupu při těchto obtížích:

 • Ublinkávání zbůsobené jícnovým refluxem – nedostatečným uzávěrem mezi jícném a žaludkem, kdy se strava snadněji dostává ze žaludku zpět do jícnu a do úst.
 • Ublinkávání, u něhož nejsou známy žádné organické důvody, a proto může být dobře zvládnuto zařazením zahuštěné potravy do stravy.

 Nutriton je instantní přípravek obsahující směs maltodextrinu a vlákniny svatojánského chleba. Nutriton je určen pro kojené děti, neboť obsahuje vlákninu svatojánského chleba, která mateřské mléko zahustí.

Nutriton není vhodný pro kojence s prokázanou alergií na vlákninu svatojánského chleba. Pokud používá Nutriton dítě s galaktosemií, je třeba sledovat obsah galaktóza–1–fosfátu v červených buňkách, abychom potvrdili, že dávkování je vhodné.

Pokyny k použití

 • Existují dvě základní metody použití Nutritonu u kojenců, kteří ublinkávají. Buď jako součást odstříkaného mateřského mléka nebo k samostatnému podávání před a v průběhu kojení. Následující doporučení ohledně množství mohou být přizpůsobena individuálním požadavkům.
 • Nutriton podávaný z kojenecké lahve.
 • Přidejte 2-3 zarovnané odměrky Nutritonu do každých 60-90 ml mateřského mléka zahřátého na tělesnou teplotu. Dobře zamíchejte, nechte 3-4 minuty odstát, dokud Nutriton nezahustí mléko. Znovu zamíchejte a okamžitě použijte. Savička bude potřebovat větší otvor ve srovnáním s nezahuštěným mlékem.
 • Nutriton podávaný lžičkou.
 • Pokud nemůžete nebo nechcete využít metodu podávání Nutritonu z kojenecké láhve, můžete jej podávat dítěti lžičkou. Rozpustíme 2 zarovnané odměrky Nutritonu v 25 ml převařené vody určené pro kojence ochlazené na tělesnou teplotu. Důkladně zamícháme a necháme 3-4 minuty odstát, aby mohl Nutriton zhoustnout. Zamíchejte znovu a podávejte okamžitě. Podáváme v malých množstvích lžičkou před a v průběhu kojení. Nepoužitý Nutriton gel okamžitě zlikvidujte.

 Návod k přípravě

 • Nutriton podávaný lžičkou: Pokud nemůžete nebo nechcete využít metodu podávání Nutritonu z kojenecké láhve, můžete jej podávat dítěti lžičkou. Rozpustíme 2 zarovnané odměrky Nutritonu v 25 ml převařené vody určené pro kojence ochlazené na tělesnou teplotu. Důkladně zamícháme a necháme 3-4 minuty odstát, aby mohl Nutriton zhoustnout. Zamíchejte znovu a podávejte okamžitě. Podáváme v malých množstvích lžičkou před a v průběhu kojení. Nepoužitý Nutriton gel okamžitě zlikvidujte.

Složení
Maltodextrin, zahušťovadlo karubin (vláknina ze svatojánského chleba), mléčnan vápenatý. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Uschování a důležité rady

 • Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.
 • Pečlivě uzavřenou krabici skladujte v suchu při pokojové teplotě.
 • Nevkládejte vlhkou odměrku do krabice.
 • Obsah spotřebujte do 3-4 týdnů po otevření.

Recenze (5)

Recenze NUTRILON Nutriton ProExpert 135 g

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 98 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

90 %

+kojenec při požití tohoto přípravku tolik neblinká +vytvoří gelovou podobu -žádná chuť, kterou kojenec to odmítá :-(

100 %

Kojenec po požití tolik neblinká.

100 %

Nejlepší přípravek, který jsme používali při refluxu dítěte. Používání při kojení je sice patlačka, ale výsledek stojí za to. Narozdíl od Gastrotussu funguje.

100 %

Diskuze

Diskuze NUTRILON Nutriton ProExpert 135 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám