Moje srdcovky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Novinky » Akce: Sušenky ZDARMA v každém balíčku

Akce: Sušenky ZDARMA v každém balíčku

Od dnešního dne přidáváme do balíčků zdarma celozrnné sušenky REJ s vysokým obsahem vlákniny. Co máte udělat, abyste je také dostali? Nic! Prostě vám je tam přibalíme :-)

... a už jsou fuč! Poslední sušenky vkládáme 20. dubna, ale už určitě nevystačí do všech balíčků. Líbila se vám akce? Chutnaly vám sušenky? Napište nám to do komentáře k příspěvku na Facebooku.Celozrnné sušenky REJ ve 3 příchutíchSušenek máme na skladě 20 000 kusů, takže je určitě nerozdáme všechny ze dne na den. Ale pokud je chcete ochutnat, objednávku zbytečně neodkládejte. Můžete se těšit na jednu ze 3 variant:

Která příchuť přijde právě vám? Nechte se překvapit! Kdybychom vám měli dát na výběr, expedici zásilek by to hodně zpomalilo. Tak snad nám odpustíte, že vám příchuť vybereme sami :-)

Sušenky vynikají vysokým obsahem vlákniny, jsou bez palmového oleje a bez vajec. Jako zdravou verzi mlsání je doporučuje také výživový specialista Ing. Petr Havlíček. Objednejte a pochutnejte si na nich také!

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám