Lékárna.cz

ShopRoku: Ocenění pro nás a DÁREK pro vás

Nejlepší online lékárnou roku je podle zákazníků Lékárna.cz. Vyplývá to z čerstvých výsledků soutěže ShopRoku 2016 vyhlašované portálem Heureka.cz. Nové ocenění nás hřeje u srdce a rádi bychom vám za něj poděkovali. S kódem SHOPROKU vám do balíčku přidáme malý dárek - nahřívací polštářek s vůní levandule.

Je libo hřejivý polštářek od Lékárna.cz?Lékárna.cz je jedinou internetovou lékárnou oceněnou v letošním ročníku soutěže. V kategorii Cena kvality: Zdraví nás vaše spokojenost vynesla mezi 3 nejlepší eShopy.

"Hodnocení e-shopů probíhá na základě kritérií z dotazníků spokojenosti, zejména se hledí na dodací dobu, procento doporučujících zákazníků, komunikaci obchodu, přehlednost webových stránek, ale i počet hodnocení," upřesňuje za pořadatele soutěže Hana Horváthová. Je to tedy cena od vás, našich zákazníků. O to víc si jí vážíme.

Jako poděkování jsme pro vás přichystali malý dárek. Každému, kdo vloží do objednávky kód

SHOPROKU

, přidáme zdarma do balíčku nahřívací polštářek. Polštářek je vyplněný pšenicí se špetkou levandule, takže krásně voní. Po nahřátí na topení nebo v mikrovlnné troubě příjemně a dlouho hřeje. Je skvělý na nahřátí čela, dutin, krku, na novorozenecké bříško nebo při bolestech svalů a kloubů. Nahřívacích polštářků máme 400 a až je rozdáme do posledního kousku, dárková akce skončí.

Polštářky pro nás ručně ušila paní Eva Martínková z Chrudimi, kde je Lékárna.cz doma. Ačkoli sídlo Lékárna.cz je v Praze, v pražských kancelářích pracuje jen několik kolegů. V areálu na Pardubické ulici máme nejen sklad, ale najdete tam i zákaznické centrum, IT, účtárnu, marketing a nákupní tým. A všechny nás ocenění opravdu potěšilo.

Děkujeme!

 

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.