Lékárna.cz

Lékárníci radí online. Zeptejte se jich

Každý den včetně víkendu od 8 do 22 hodin teď můžete zdarma na Lékárna.cz online konzultovat s našimi lékárníky výběr léků a doplňků stravy, dávkování či kontraindikace.

Zkušební provoz online poradnyOdborná online poradna, ve které lékárníci od 8 do 22 hodin odpovídají na vaše dotazy prostřednicvtím chatu, poběží ve zkušebním provozu až do konce dubna. Lékárníci budou na příjmu a připraveni zodpovědět vaše dotazy i během víkendu.

Využijte toho a nechte si od nich poradit s výběrem léků nebo doplňků stravy a dalšího lékárenského sortimentu. Stačí rozkliknout chat v pravém dolním rohu stránky a napsat otázku. Poradna funguje zdarma a nemusíte se ani registrovat.

Zatímco lékárníci vám pomůžou s odbornými dotazy, obecné otázky k objednávkám, platbám či dostupnosti zboží můžete prostřednictvím chatu řešit s jejich kolegyněmi ze zákaznického centra. Ty jsou připraveny odpovídat na on-line dotazy v pracovních dnech od 8 do 16 hodin. Chatování je pro ně spíše zpestřením dne - jinak dál vyřizují většinu dotazů klasicky po telefonu - na zákaznické lince (+420) 466 444 233. Zavolat jim můžete už od 7 do 17 hodin.

V čase, kdy jsou lékárníci nebo zákaznické centrum nedostupné, můžete dotaz odeslat také. Odpověď vám pak přijde e-mailem.

"Po ukončení zkušebního provozu online chatu s lékárníky vyhodnotíme, jaký byl o konzultace zájem, a podíváme se, v jakých časech byla poradna nejvíce vytížená. Podle toho upravíme její fungování a věřím, že se brzy stane trvalou a vyhledávanou součástí nákupu na Lékárna.cz," říká šéf marketingu Lékárna.cz Milan Duda.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.