Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Novinky » Lékárníci radí online. Zeptejte se jich

Lékárníci radí online. Zeptejte se jich

Každý den včetně víkendu od 8 do 22 hodin teď můžete zdarma na Lékárně.cz online konzultovat s našimi lékárníky výběr léků a doplňků stravy, dávkování či kontraindikace.

Zkušební provoz online poradnyOdborná online poradna, ve které lékárníci od 8 do 22 hodin odpovídají na vaše dotazy prostřednicvtím chatu, poběží ve zkušebním provozu až do konce dubna. Lékárníci budou na příjmu a připraveni zodpovědět vaše dotazy i během víkendu.

Využijte toho a nechte si od nich poradit s výběrem léků nebo doplňků stravy a dalšího lékárenského sortimentu. Stačí rozkliknout chat v pravém dolním rohu stránky a napsat otázku. Poradna funguje zdarma a nemusíte se ani registrovat.

Zatímco lékárníci vám pomůžou s odbornými dotazy, obecné otázky k objednávkám, platbám či dostupnosti zboží můžete prostřednictvím chatu řešit s jejich kolegyněmi ze zákaznického centra. Ty jsou připraveny odpovídat na on-line dotazy v pracovních dnech od 8 do 16 hodin. Chatování je pro ně spíše zpestřením dne - jinak dál vyřizují většinu dotazů klasicky po telefonu - na zákaznické lince (+420) 466 444 233. Zavolat jim můžete už od 7 do 17 hodin.

V čase, kdy jsou lékárníci nebo zákaznické centrum nedostupné, můžete dotaz odeslat také. Odpověď vám pak přijde e-mailem.

"Po ukončení zkušebního provozu online chatu s lékárníky vyhodnotíme, jaký byl o konzultace zájem, a podíváme se, v jakých časech byla poradna nejvíce vytížená. Podle toho upravíme její fungování a věřím, že se brzy stane trvalou a vyhledávanou součástí nákupu na Lékárně.cz," říká šéf marketingu Lékárny.cz Milan Duda.

všechny články

Přečtěte si

 

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám