Moje srdcovky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Novinky » UniCredit Bank - nová možnost rychlé platby on-line

UniCredit Bank - nová možnost rychlé platby on-line

Dobrou zprávu máme pro majitele účtů v UniCredit Bank: Od dnešního dne u nás můžete za své objednávky platit pomocí rychlého prokliku přímo do elektronického bankovnictví.

Logo UniCredit Bank dnes přibylo mezi desítku log bankovních ústavů, přes které je na Lékárna.cz možné platit pohodlně pomocí tzv. okamžité platby on-line. Jak to funguje? Po odeslání objednávky pokračujete přímo do svého elektronického bankovnictví, kde už čeká připravený příkaz k úhradě. Ten jen potvrdíte a je hotovo. Na rozdíl od běžného bankovního převodu dorazí peníze okamžitě, na nic tedy nečekáme a začínáme pro vás zboží chystat.

Okamžitou platbu on-line můžete využít i s účtem u České spořitelny, Komerční banky, mBank, ČSOB a dalších bankonvích ústavů. Tento typ platby navíc patří mezi ty zvýhodněné, se kterými máte dopravu jen za 29 Kč nebo při nákupu nad 1500 Kč úplně zdarma.

Více o možnostech plateb >

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám