Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Novinky » Rozdáváme vzorečky Geladrink Junior

Rozdáváme vzorečky Geladrink Junior

Při nákupu v kategorii Děti a maminky od nás dostanete na vyzkoušení balíček doplňku stravy Geladrink Junior.

V období růstu je pro děti velmi důležitá správná výživa. Bude-li kostra silná a pevná, budou se na ni moci upínat silné vazy, šlachy a svalové úpony. U některých dětí mohou v tomto období nastoupit také růstové bolesti, které podporuje málo pohybu nebo jeho nesprávný druh, či naopak extrémní zatěžování – např. pokud se dítě věnuje výkonnostnímu sportování. Růstové bolesti se objevují ve dvou vlnách. Ta první přichází mezi 3. a 5. rokem, druhá pak mezi 8. až 12. rokem.

Geladrink JuniorVývoj kostí podporují kolagenní bílkoviny, respektive vstřebatelné kolagenní peptidy, které podněcují syntetickou aktivitu kostních buněk, a tím podporují tvorbu kostního kolagenu – oseinu. Ten je následně za pomoci vitamínu D mineralizován. Tak lze zajistit růst a vývoj kostí a kloubů, které se tak ve stáří mohou stát mnohem odolnějšími vůči civilizačním chorobám, jakými jsou osteoartróza či osteoporóza.

Vědecké studie a bližší informace o českém výrobci Orling, s.r.o. naleznete na www.orling.cz.

 

Akce platí do rozdání zásob. 

všechny články

Přečtěte si

 

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám