Moje srdcovky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Novinky » Rozdáváme vzorečky Geladrink Junior

Rozdáváme vzorečky Geladrink Junior

Při nákupu v kategorii Děti a maminky od nás dostanete na vyzkoušení balíček doplňku stravy Geladrink Junior.

V období růstu je pro děti velmi důležitá správná výživa. Bude-li kostra silná a pevná, budou se na ni moci upínat silné vazy, šlachy a svalové úpony. U některých dětí mohou v tomto období nastoupit také růstové bolesti, které podporuje málo pohybu nebo jeho nesprávný druh, či naopak extrémní zatěžování – např. pokud se dítě věnuje výkonnostnímu sportování. Růstové bolesti se objevují ve dvou vlnách. Ta první přichází mezi 3. a 5. rokem, druhá pak mezi 8. až 12. rokem.

Geladrink JuniorVývoj kostí podporují kolagenní bílkoviny, respektive vstřebatelné kolagenní peptidy, které podněcují syntetickou aktivitu kostních buněk, a tím podporují tvorbu kostního kolagenu – oseinu. Ten je následně za pomoci vitamínu D mineralizován. Tak lze zajistit růst a vývoj kostí a kloubů, které se tak ve stáří mohou stát mnohem odolnějšími vůči civilizačním chorobám, jakými jsou osteoartróza či osteoporóza.

Vědecké studie a bližší informace o českém výrobci Orling, s.r.o. naleznete na www.orling.cz.

 

Akce platí do rozdání zásob. 

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám