Lékárna.cz

Zkouší podzim Vaši imunitu?

Jsou to maminky, které chtějí pro své děťátko vždy jen to nejlepší, hlavně zdraví. Málokterá ale při péči o svůj malý poklad myslí také na sebe. Přitom běžné virózy a nachlazení, které při nedostatečné imunitě snadno získáme, snadno na své nejbližší i přeneseme.

Pro křehký dětský organismus je ale daleko těžší se vypořádat s běžnou virózou či nachlazením. Začněte s péčí o vlastní imunitu!

Při nákupu alespoň jednoho výrobku v sekci Nemoc dětí od nás dostanete zdarma Vitamín C s rakytníkem od Noventisu jako dárek.

Vitamin C + Rakytník je doplněk stravy, který díky obsaženému vitaminu C a rakytníkovému extraktu přispívá k normálnímu fungování našeho imunitního systému.

  • Vitamin C je pro zdraví člověka nezbytný zejména pro zachování správného fungování imunitního systému. Jen silná imunita zvládá odolat působení infekcí a negativních vlivů na náš organismus. Kromě všeobecně známých citronů jsou na vitamin C bohaté i ostatní citrusy (pomeranč, limetka, grapefruit), ty se však bohužel ve spoustě případů řadí mezi alergeny. Vitamín C však obsahují také šípky, kiwi nebo brambory. Dále nezapomeňme na rajčata, papriky, papáju, brokolici, černý rybíz, jahody, květák, špenát, kiwi, nebo brusinky. Zejména se tedy jedná o ovoce a zeleninu, které by tak jako tak měly mít v běžném jídelníčku své stálé místo. Jste-li však na požití některé z těchto potravin alergičtí, nebo Vám její konzumace přináší zažívací obtíže, je na čase doplnit vitamin C tělu jiným způsobem – třeba právě doplňkem stravy. 
  • Příznivé působení na náš imunitní systém má i rakytník. Přidáním extraktů z této krásné a užitečné rostliny s červenooranžovými bobulemi k vitaminu C podpoříme nejen působení na obranyschopnost našeho organismu, ale také o pozitivní působení na zachování správné funkce kardiovaskulárního a trávicího systému. Výhoda produktů s rakytníkem spočívá v tom, že i přes to, že je rozšířen do téměř celé Evropy, neroste v každé zahrádce a výprava za bobulkami rakytníku je náročná na čas a fyzickou zdatnost.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.