Lékárna.cz

Den zdraví v Chrudimi - uvidíme se tam?

V úterý 11. října bude v zahradě chrudimské nemocnice veselo. Od 9:30 do 15:30 se tam koná Den zdraví. Přijďte i s dětmi, my tam budeme také.

Trocha sportu (cvičení s obručí, balanc na prkně, boccia...), hodně prevence (měření tlaku, glykemického indexu, cholesterolu...) a spousta zábavy vás čeká v úterý 11. října 2016 od 9:30 do 15:30 v areálu Chrudimské nemocnice.

Budete moci vyrazit na komentovanou prohlídku nemocnice, naučit se na modelu správný postup samovyšetření prsu, zjistit svou krevní skupinu a RH faktor nebo zajít do poradny dentální hygieny. Nutriční poradkyně vám poskytne bezplatnou konzultaci a měření BMI.

A určitě se nezapomeňte zastavit u našeho stánku na ochutnávku dobrot připravených ze zdravých potravin, které můžete nakoupit na Lékárna.cz. Pro děti máme připravené malé dárečky a pro vás slevovou kartičku k nákupu na Lékárna.cz.

Na co se nejvíc těšíme my? Že si s vámi dáme u stánku Himalyo panáka goji na zdraví (je bez alkoholu, nebojte) a že si vyzkoušíme "oblek stáří". Abychom si dovedli představit, co nás za pár let čeká :-)

Tak na shledanou v úterý v Chrudimi!

Fotky z minulých ročníků Dne zdraví v Chrudimi

Den zdraví v Chrudimi 2016 - program

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.