Lékárna.cz
Hledat

Probiotika přehledně v nové kategorii

Probiotika a laktobacily patří v poslední době k nejvyhledávanějším výrazům na Lékárna.cz. Abychom vám usnadnili orientaci v jejich široké nabídce, nově je najdete všechny pěkně pohromadě v nově založené kategorii.

V nové kategorii Probiotika a laktobacily najdete kolem devíti desítek přípravků s obsahem živých kultur. Bez dlouhého váhání můžete sáhnout po některém ze 3 nejprodávanějších preparátů, které jsou vždy uvedeny na začátku výpisu. Oobsah kategorie si můžete seřadit podle ceny nebo hodnocení těch, kteří už přípravek vyzkoušeli, případně si zobrazit jen výrobky vaší preferované značky.

Otevřít nabídku probiotik a laktobacilů

K čemu jsou vlastně tyto přípravky vhodné? Podporují naše trávení tím, že vstřebávají živiny přes stěnu střev, prospívají imunitě, produkují vitaminy a hormony a v neposlední řadě také „dohlíží“ na to, aby vylučování probíhalo tak, jak má. Tělo vám za ně bude vděčné hlavně v době, kdy vaši střevní mikroflóru decimují antibiotika nasazená třeba na angínu.

Tip: Během braní antibiotik užívejte probiotika cca ve 2/3 intervalu léčby - pokud berete antibiotika po 12 hodinách, probiotikum užijte po 8 hodinách po antibiotiku.

Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.