Moje srdcovky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Novinky » Odstávka Benefit Plus 8. června

Odstávka Benefit Plus 8. června

Na středu 8. června plánuje systém Benefit Plus celodenní odstávku. Ostatní benefitní platby budou fungovat bez omezení.

"Ráda bych vás informovala, že ve středu 8. 6. 2016 v době od 8 do 19 hodin bude plánovaná výluka aplikace Benefit Plus. Nebude tedy možné provádět transakce kartou, vyúčtovávat objednávky Benefit Plus ani se do aplikace přihlašovat. Toto omezení platí také na transakce Benefit Plus v pokladních systémech či prostřednictvím platební brány," informuje Kristina Pochobradská ze společnosti Benefit Plus. Ohlášený konec odstávky v 19 hodin je přibližný, úpravy systému mohou skončit dříve, ale také později.

V Lékárna.cz můžete uplatnit benefity z celkem 6 nejrozšířenějších benefitních programů, odstávka se týká jen jednoho z nich. Pokud tedy máte od zaměstnavatele Benefity a. s., mojeBenefity nebo třeba Edenred, můžete je využít bez omezení.

V případě potíží s platbou přes Benefit Plus se obracejte přímo na zákaznickou linku této společnosti. Je v provozu každý pracovní den od 8:30 do 17:30 na telefonním čísle +420 225 377 777.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám