Lékárna.cz

Odstávka Benefit Plus 8. června

Na středu 8. června plánuje systém Benefit Plus celodenní odstávku. Ostatní benefitní platby budou fungovat bez omezení.

"Ráda bych vás informovala, že ve středu 8. 6. 2016 v době od 8 do 19 hodin bude plánovaná výluka aplikace Benefit Plus. Nebude tedy možné provádět transakce kartou, vyúčtovávat objednávky Benefit Plus ani se do aplikace přihlašovat. Toto omezení platí také na transakce Benefit Plus v pokladních systémech či prostřednictvím platební brány," informuje Kristina Pochobradská ze společnosti Benefit Plus. Ohlášený konec odstávky v 19 hodin je přibližný, úpravy systému mohou skončit dříve, ale také později.

V Lékárna.cz můžete uplatnit benefity z celkem 6 nejrozšířenějších benefitních programů, odstávka se týká jen jednoho z nich. Pokud tedy máte od zaměstnavatele Benefity a. s., mojeBenefity nebo třeba Edenred, můžete je využít bez omezení.

V případě potíží s platbou přes Benefit Plus se obracejte přímo na zákaznickou linku této společnosti. Je v provozu každý pracovní den od 8:30 do 17:30 na telefonním čísle +420 225 377 777.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.