Lékárna.cz

Femibion: DÁREK pro budoucí maminky

Plánujete těhotenství nebo klepe miminko na dveře? Při koupi alespoň jednoho ovulačního nebo těhotenského testu vám zdarma k objednávce přibalíme 7denní kúru nového doplňku stravy Femibion 1 s vitaminem D3 pro přípravu na těhotenství a první trimestr.

I když dodržujete zdravý životní styl a vyvážený jídelníček, což je vždycky důležité, měla byste zvážit užívání doplňkového folátu, jakým je kyselina listová nebo Metafolin® (specifická forma folátu obsažená ve FEMIBIONU®) alespoň měsíc před početím. Proč?

První důležité fáze vývoje dítěte se odehrávají už mezi 22. a 28. dnem po početí, kdy se uzavírá neurální trubice – předchůdce mozku a míchy u embrya. Jelikož v tomto raném stadiu žena o těhotenství často ještě vůbec neví, měla by si budovat dostatečnou zásobu folátu a dalších esenciálních stopových prvků od chvíle, kdy začnete těhotenství plánovat. Doplňkový příjem folátu v dávce 400 μg denně nejméně 1 měsíc před a až 3 měsíce po početí přispívá ke snížení rozštěpových vad.

Femibion je nově obohacený o vitamin D3. Vitamin D se uplatňuje při dělení buněk, je důležitý pro zdraví kostí a zubů, ale hlavně pro imunitu. Maminka je jediným zdrojem vitaminu D3 pro miminko. Až 80 % těhotných trpí nedostatkem vitaminu D3, proto byl nově doplněn i do Femibionu – nejprodávanějšího přípravku pro těhotné v ČR i Evropě. Nyní máte příležitost jej vyzkoušet.

Připravte své tělo na těhotenství včas... S Femibionem. Budoucí zdraví svého děťátka máte z velké části ve svých rukou.

Femibion 1 s vitaminem D3 v balení pro 7denní kúru vám automaticky nabídneme na samém konci nákupu, pokud ve vaší objednávce bude alespoň jeden výrobek z kategorie Těhotenské testy nebo Ovulační testy.

V současné době už jsou všechna dárková balení rozdána. Děkujeme za pochopení. 

7. listopad 2016
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.