Lékárna.cz

Zitenax: Něžná péče o opruzenou pokožku

S radostí představujeme Zitenax, novinku v péči o opruzenou pokožku dětí i dospělých. Zitenax krémpasta vyniká jednoduchým a promyšleným složením, velice příjemnou konzistencí, a příznivou cenou. Do lékáren ho v těchto dnech uvádí společnost NextForce. A vy máte možnost vyzkoušet Zitenax zdarma.

Zitenax a jeho silné stránky:

  • chlorhexidin ničí "zlé" bakterie na pokožce do 30 vteřin (není to ale antibiotikum)
  • oxid zinečnatý má hojivé účinky
  • "krémpasta" je příjemná při aplikaci i pro nejmenší děti
  • vhodný i na citlivou pokožku náchylnou ke vzniku opruzení
  • bez parabenů
  • bez parfemace

Zitenax - něžná péče o opruzenou pokožkuVývoj Zitenaxu byl inspirován ve Švýcarsku a podíleli se na něm čeští i slovenští dermatologové převážně dětské specializace. "Od jiných produktů na trhu se Zitenax odlišuje minimalistickým složením a jedinečnou formou, které říkáme krémpasta. Není ani příliš tuhá, ani příliš tekutá - zkrátka ideální do zapářkových lokalit," říká Mgr. Marek Hochmann, který byl u vzniku Zitenaxu od samého začátku. "Pokud jde o složení, v dermatologii platí, že čím více složek, tím větší je riziko podráždění pokožky. Proto Zitenax obsahuje pouze to, co citlivá pokožka pod plenkou potřebuje, zejména při opruzení,“ dodává.

Zitenax na zkoušku zdarma

Malý vzoreček Zitenaxu vám teď nabídneme těsně před odesláním objednávky, ve které budete mít jakýkoli z vybraných produktů vhodných do porodnice. A nebo si ho můžete rovnou koupit:

 Více informací o novince najdete na www.zitenax.cz

 

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.