Lékárna.cz

Akce VICHY: Micelární voda ZDARMA

Ke každému krému Vichy teď získáte zdarma micelární vodu stejné značky.

Krémy Vichy milují micelární vodu Vichy.

Praktické 100ml balení micelární vody Vichy Pureté Thermale 3v1 teď dostanete ke každému pleťovému krému zdarma. Nabídka platí do vyčerpání zásob.

Pleťové krémy + MICELÁRNÍ VODA ZDARMA

Vichy Pureté Thermale 3v1 micelární voda 100mlDokonale očistěná pleť je základem správného rituálu péče o pleť. Účinek krému i séra je efektivnější, pokud je před jejich nanesením pleť dokonale očištěna. O micelární vodě se mluví jako o zázraku v čištění pleti a není to náhodou. V jediném kroku totiž pleť odlíčí, zbaví ji všech vnějších i vnitřních nečistot a zanechá ji svěží. Micely, mikroskopické olejové molekuly rozpuštěné ve vodě, mají schopnost navázat na sebe nečistoty a uzamknout je ve svém středu. Díky tomu je odlíčení šetrné a snadné, aniž by došlo k vysušení nebo podráždění pleti.

Micelární vody Vichy jsou navíc unikátní v tom, že obsahují v laboratořích nenapodobitelnou termální vodu, která je známá svými blahodárnými účinky. Micelární vody jsou určeny pro ženy, které chtějí jemné, komplexní odlíčení celého obličeje včetně očí. Jejich použití je snadné. Nanáší se jemnými pohyby na kosmetickém tamponku na celý obličej a není nutné je oplachovat.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.