Lékárna.cz

DÁREK k nákupu: 7denní kúra Femibion 1 s vitaminem D3

Plánujete těhotenství nebo klepe miminko na dveře? Při koupi alespoň jednoho ovulačního nebo těhotenského testu Vám ZDARMA k objednávce přibalíme 7denní kúru nového doplňku stravy Femibion 1 s vitaminem D3 pro plánování těhotenství a první trimestr.

I když dodržujete zdravý životní styl a vyvážený jídelníček, což je vždycky důležité, měla byste zvážit užívání doplňkového folátu, jakým je kyselina listová nebo Metafolin® (specifická forma folátu obsažená ve FEMIBIONU®) alespoň měsíc před početím. Proč?

První důležité fáze vývoje dítěte se odehrávají už mezi 22. a 28. dnem po početí, kdy se uzavírá neurální trubice – předchůdce mozku a míchy u embrya. Jelikož v tomto raném stadiu žena o těhotenství často ještě vůbec neví, měla by si budovat dostatečnou zásobu folátu a dalších esenciálních stopových prvků od chvíle, kdy začnete těhotenství plánovat. Doplňkový příjem folátu v dávce 400 μg denně nejméně 1 měsíc před a až 3 měsíce po početí přispívá ke snížení rozštěpových vad.

Femibion je nově obohacený o vitamin D3. Vitamin D se uplatňuje při dělení buněk, je důležitý pro zdraví kostí a zubů, ale hlavně pro imunitu. Maminka je jediným zdrojem vitaminu D3 pro miminko. Až 80 % těhotných trpí nedostatkem vitaminu D3, proto byl nově doplněn i do Femibionu – nejprodávanějšího přípravku pro těhotné v ČR i Evropě. Nyní máte příležitost jej vyzkoušet.

Připravte své tělo na těhotenství včas... S Femibionem. Budoucí zdraví Vašeho děťátka máte z velké části ve svých rukou.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.