Moje srdcovky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Novinky » Shop Roku 2015: Cena kvality pro Lékárna.cz

Shop Roku 2015: Cena kvality pro Lékárna.cz

Vaše spokojenost měřená recenzemi na Heuréce.cz posunula Lékárna.cz mezi 3 finalisty soutěže Shop Roku 2015 v kategorii Zdraví. Děkujeme!

Lékárna.cz se stala finalistou soutěže Shop Roku 2015 v kategorii ZdravíCenu kvality vyhlašuje Heuréka.cz každoročně v rámci soutěže Shop Roku na základě počtu a "příznivosti" hodnocení nákupu, která obdrží od zákazníků. A Lékárna.cz je jedinou univerzální on-line lékárnou, která se probojovala mezi 3 finalisty v kategorii Zdraví.

"Další dva oceněné eShopy se specializují na prodej očních čoček, pracují tedy s daleko menší šíří výrobků než Lékárna.cz. Jsme dlouhodobě největší českou on-line Lékárnou, takže bychom mohli snadno zlenivět, přestat brát zákaznickou spokojenost tak vážně a stavět na kvantitě. Takovou cestou ale jít nechceme. Spokojenost našich zákaznic a zákazníků je pro nás od samého začátku na prvním místě. O to víc nás toto ocenění kvality těší," komentuje výsledky marketingový manažer Lékárna.cz Milan Duda.

Kompletní výsledky soutěže Shop Roku 2015

Výsledky soutěže Shop Roku 2015 - kategorie Zdraví 

 

 

 

 

 

 

 

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám