Lékárna.cz

DÁREK k nákupu: HerbActive Bylinný gel při bolestech hlavy a migréně

Vyberte si z nabídky produktů PAVES Olomouc jakýkoliv výrobek a jako dárek získáte k nákupu Bylinný gel při bolestech hlavy a migréně zdarma.

HerbActive Bylinný gel při bolestech hlavy a migréně 

Jedinečný gelový přípravek obsahuje vyváženou kombinaci extraktů léčivých bylin, mentolu a eukalyptu, které zklidňují nervovou soustavu a tlumí bolest hlavy. Tento čistě přírodní produkt se nanáší do oblasti spánků, případně do zátylku, a jemně vmasíruje do kůže.

Bolesti hlavy, migréna, stres, únava...

Vysoké pracovní nasazení a dynamický životní styl přinášejí dříve téměř neznámé zdravotní problémy. Firma PAVES nabízí novou alternativu všem, kteří dbají o své zdraví a zároveň preferují využití přírodních látek.

Jedinečné léčivé schopnosti rostlin jsou známy a využívány v lékařské praxi již po staletí, od dob starověkých léčitelů až po moderní současnost.

Není pochyb o tom, že rostlinné přípravky jsou jemnější a šetrnější k organismu, a přesto mohou být velmi účinnou a efektivní pomocí jak při prevenci, tak při léčbě akutních zdravotních problémů.

Spojením osvědčených bylinných receptur s moderními poznatky o vstřebávání účinných látek pokožkou vznikla řada unikátních bylinných gelů HERBACTIVE, určených ke zmírnění nejčastějších civilizačních zdravotních problémů.

Gely HerbActive přinášejí 

  • rychlé řešení akutních zdravotních problémů,
  • čistý přírodní produkt šetrný k Vašemu tělu,
  • cílený účinek speciálně sestavené trojkombinace rostlinných extraktů,
  • moderní aplikační formu – gel s rychlou vstřebatelností,
  • ideální alternativu či doplněk klasické léčby.

Všechny produkty PAVES Olomouc.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.