Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!
Lékárna.cz

DÁREK k nákupu: HerbActive Bylinný gel při bolestech hlavy a migréně

Vyberte si z nabídky produktů PAVES Olomouc jakýkoliv výrobek a jako dárek získáte k nákupu Bylinný gel při bolestech hlavy a migréně zdarma.

HerbActive Bylinný gel při bolestech hlavy a migréně 

Jedinečný gelový přípravek obsahuje vyváženou kombinaci extraktů léčivých bylin, mentolu a eukalyptu, které zklidňují nervovou soustavu a tlumí bolest hlavy. Tento čistě přírodní produkt se nanáší do oblasti spánků, případně do zátylku, a jemně vmasíruje do kůže.

Bolesti hlavy, migréna, stres, únava...

Vysoké pracovní nasazení a dynamický životní styl přinášejí dříve téměř neznámé zdravotní problémy. Firma PAVES nabízí novou alternativu všem, kteří dbají o své zdraví a zároveň preferují využití přírodních látek.

Jedinečné léčivé schopnosti rostlin jsou známy a využívány v lékařské praxi již po staletí, od dob starověkých léčitelů až po moderní současnost.

Není pochyb o tom, že rostlinné přípravky jsou jemnější a šetrnější k organismu, a přesto mohou být velmi účinnou a efektivní pomocí jak při prevenci, tak při léčbě akutních zdravotních problémů.

Spojením osvědčených bylinných receptur s moderními poznatky o vstřebávání účinných látek pokožkou vznikla řada unikátních bylinných gelů HERBACTIVE, určených ke zmírnění nejčastějších civilizačních zdravotních problémů.

Gely HerbActive přinášejí 

  • rychlé řešení akutních zdravotních problémů,
  • čistý přírodní produkt šetrný k Vašemu tělu,
  • cílený účinek speciálně sestavené trojkombinace rostlinných extraktů,
  • moderní aplikační formu – gel s rychlou vstřebatelností,
  • ideální alternativu či doplněk klasické léčby.

Všechny produkty PAVES Olomouc.

14. březen 2016
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.