Lékárna.cz

117.424. Krásné číslo pro Popálky

Šek na tuto částku jsme v půlce ledna předali neziskové organizaci Popálky, která pomáhá dětem, dospělým i jejich rodinám překonat těžkosti po úrazu popálením. Jedná se o výtěžek veřejné sbírky, kteou jsme pro Popálky organizovali až do konce roku 2015.

Předání šeku - zleva - Klára Mayerová (Popálky) - Karel Klodner (obchodní ředitel Lékárna.cz) - Jana Lacinová (Popálky)

Větší část peněz přitom neposíláme ze svého - 64.690 Kč přispěli jste přispěli vy, zákazníci Lékárna.cz. Příspěvek na Popálky od desetikoruny po tisícikorunu jste si v uplynulém půlroce pilně přidávali do svých košíků při nákupech na Lékárna.cz. Jménem Popálek děkujeme!

Dalším velkým dárcem byl kapřík Šupináč. Ten slíbil Popálkám 1 korunu z každé předvánoční objednávky. A svůj slib i dodržel. Objednávek bylo v období kapříkové kampaně od 11. 11. do 24. 12. 2015 celkem 52.734. Celková částka bude ještě o něco vyšší, přičteme k ní také peníze z kasiček umístěných v pražských i chrudimských kancelářích, do kterých jsme přispívali my, zaměstnanci Lékárna.cz. Ať už dobrovolně, nebo jako omluvu za pozdní příchod na poradu :-)

Šek pro Popálky na 117.424 Kč„Máme obrovskou radost a děkujeme všem dárcům - zákazníkům Lékárna.cz i zaměstnancům, kteří nám přispěli," říká Jana Lacinová, ředitelka neziskové organizace Popálky. „Darované peníze naše organizace využije na vybudování prvního informačního portálu věnovaného tématům spojeným s popáleninami a jejich prevencí. První pomoc je u úrazu popálením velmi důležitá, má velký vliv na následky, které bývají často i trvalé."

Předáním šeku naše spolupráce s Popálkami nekončí, prevence popálenin je jedním z témat, kterým se chceme v Lékárna.cz v budoucnu zabývat.

Více na www.lekarna.cz/popalky

Malé děti nemají vybudované reakce a při kontaktu se zdrojem tepla včas neucuknouJizvy potřebují speciální péči, když dítě roste

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.