Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!
Lékárna.cz

117.424. Krásné číslo pro Popálky

Šek na tuto částku jsme v půlce ledna předali neziskové organizaci Popálky, která pomáhá dětem, dospělým i jejich rodinám překonat těžkosti po úrazu popálením. Jedná se o výtěžek veřejné sbírky, kteou jsme pro Popálky organizovali až do konce roku 2015.

Předání šeku - zleva - Klára Mayerová (Popálky) - Karel Klodner (obchodní ředitel Lékárna.cz) - Jana Lacinová (Popálky)

Větší část peněz přitom neposíláme ze svého - 64.690 Kč přispěli jste přispěli vy, zákazníci Lékárna.cz. Příspěvek na Popálky od desetikoruny po tisícikorunu jste si v uplynulém půlroce pilně přidávali do svých košíků při nákupech na Lékárna.cz. Jménem Popálek děkujeme!

Dalším velkým dárcem byl kapřík Šupináč. Ten slíbil Popálkám 1 korunu z každé předvánoční objednávky. A svůj slib i dodržel. Objednávek bylo v období kapříkové kampaně od 11. 11. do 24. 12. 2015 celkem 52.734. Celková částka bude ještě o něco vyšší, přičteme k ní také peníze z kasiček umístěných v pražských i chrudimských kancelářích, do kterých jsme přispívali my, zaměstnanci Lékárna.cz. Ať už dobrovolně, nebo jako omluvu za pozdní příchod na poradu :-)

Šek pro Popálky na 117.424 Kč„Máme obrovskou radost a děkujeme všem dárcům - zákazníkům Lékárna.cz i zaměstnancům, kteří nám přispěli," říká Jana Lacinová, ředitelka neziskové organizace Popálky. „Darované peníze naše organizace využije na vybudování prvního informačního portálu věnovaného tématům spojeným s popáleninami a jejich prevencí. První pomoc je u úrazu popálením velmi důležitá, má velký vliv na následky, které bývají často i trvalé."

Předáním šeku naše spolupráce s Popálkami nekončí, prevence popálenin je jedním z témat, kterým se chceme v Lékárna.cz v budoucnu zabývat.

Více na www.lekarna.cz/popalky

Malé děti nemají vybudované reakce a při kontaktu se zdrojem tepla včas neucuknouJizvy potřebují speciální péči, když dítě roste

22. leden 2016
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.