Lékárna.cz

Odběrná místa: 0 lékáren a 360+ Zásilkoven

Lékárna.cz optimalizovala svou síť odběrných míst. Své balíčky už si do budoucna v kamenných lékárnách nevyzvednete, každý týden ale přibývá v průměru 5 nových Zásilkoven.

"Zásilkovny v uplynulých měsících doslova pokryly celou republiku - dnes je jich už přes 360 a další přibývají. Obhospodařovat vedle nich i síť lékáren už pro nás nebylo efektivní," komentuje tento krok Karel Klodner, obchodní ředitel Lékárna.cz. Cena osobního odběru zůstává beze změny - za doručení balíčku do kterékoli české Zásilkovny dál zaplatíte 29 Kč, při nákupu nad 1500 Kč je zdarma.

Odběrná místa v 16 kamenných lékárnách jsme přestali využívat na konci července letošního roku a následující týdny ukázaly, že Zásilkovny plnou zátěž osobních odběrů Lékárna.cz s přehledem zvládají. Svou Zásilkovnu má už každé české město na 10 tisíc obyvatel.

Mezi odběrnými místy Lékárna.cz se Zásilkovny poprvé objevily loni v listopadu. Jejich podíl na dopravě balíčků rychle narostl z nuly až na 30 % a po ukončení spolupráce s kamennými lékárnami ještě stoupl. Zásilkovnu založila v roce 2008 jedna z mála žen v českém e-commerce, Simona Kijonková.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.