Lékárna.cz

Ranní dávka energie pro děti - Choco Balls ZDARMA

Sáček čokoládových kuliček Bonavita Choco Balls ode dneška přidáváme do každého balíčku, který obsahuje produkt z kategorie Dětské potraviny.

Chtěli byste zdarma ochutnat čokoládové kuličky Choco Balls od českého výrobce BONAVITA? Objednejte ještě dnes z kategorie Dětské potraviny a 50g sáček Choco Balls najdete ve svém balíčku s objednávkou. Akce trvá ode dneška až do rozdání všech zásob.

Choco Balls - ranní dávka energie pro děti

Ranní příjem energie je pro děti velmi důležitý. Zvyšuje schopnost soustředit se ve škole a při ostatních aktivitách, je zdrojem dobré nálady a snižuje riziko vzniku obezity.

Řada ochucených cereálií pro děti BONA VITA je výborným způsobem, jak dětem připravit rychlou, chutnou a plnohodnotnou snídani či svačinu. Cereálie s mlékem děti milují a budou se na snídani těšit. Dětské cereálie nejsou samozřejmě určeny pouze dětem, s velkou oblibou je konzumují i teenageři a dospělí.

Vyrobeno s láskou

BONAVITA je přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy s tradicí již téměř 25 let. Na český trh vstoupila v roce 1991, tehdy ještě pod názvem PRAGOSOJA. V roce 1995 uvedla na trh kukuřičné lupínky známé pod mezinárodním názvem corn flakes. Na náročném trhu obsazeném zahraniční konkurencí se BONAVITA prosadila během 2 let mezi TOP3 značky.

 

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.