Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!
Lékárna.cz

Ochutnejte proteinovou tyčinku Guareta ZDARMA

 Rozdáváme jogurtovou tyčinku Guareta… Chtěli byste ji zdarma ochutnat? V tom případě stačí objednat  v sekci Pochutiny – poté ji najdete ve svém balíčku. Akce trvá ode dneška až do rozdání všech zásob.

Proč jsou proteinové tyčinky Guareta® od firmy Dr.Staněk dobré?

Obsahují všechny výživné látky, které naše tělo potřebuje. Jsou ideální svačinou v období, kdy se snažíme váhu snížit, nebo si ji pečlivěji kontrolujeme.

O tyčinkách Guareta®

Jsou kompletní z hlediska obsahu výživných látek, které jsou v nich obsaženy v poměrech dle nejnovějších výživových doporučení. 
Jsou vhodné k zařazení do jakéhokoliv jídelníčku jako náhrada běžné svačiny, s cílem zajistit tělu dostatek výživných látek s přiměřeným množstvím energie. Máte na výběr z příchutí broskev, jablko, čoko, kapučino, jogurt a smetana.

Guareta® jsou ideální

  • pro milovníky mléčných výrobků! Osvěžující svačinka.
  • jako svačinka při snižování a kontrole tělesné hmotnosti.

O výrobci Dr. Staněk

Společnost Dr. Staněk je potravinářsko-farmaceutická společnost, která dodává na trh výrobky, které odpovídají chuťovým preferencím českého spotřebitele. Výrobky Dr. Staněk najdete v síti lékáren a a internetových obchodech. Kromě značky Guareta® nabízejí i produkty značek Dietline®,Dietline® Sport , Paralékárna®, Gelantina® , Stimulsin® a MegaPower® . Cílem je vyrábět potravinářské výrobky ze surovin nejvyšší možné kvality a jejich výrobu co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. 

 

 

8. říjen 2015
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.