Lékárna.cz

Ochutnejte proteinovou tyčinku Guareta ZDARMA

 Rozdáváme jogurtovou tyčinku Guareta… Chtěli byste ji zdarma ochutnat? V tom případě stačí objednat  v sekci Pochutiny – poté ji najdete ve svém balíčku. Akce trvá ode dneška až do rozdání všech zásob.

Proč jsou proteinové tyčinky Guareta® od firmy Dr.Staněk dobré?

Obsahují všechny výživné látky, které naše tělo potřebuje. Jsou ideální svačinou v období, kdy se snažíme váhu snížit, nebo si ji pečlivěji kontrolujeme.

O tyčinkách Guareta®

Jsou kompletní z hlediska obsahu výživných látek, které jsou v nich obsaženy v poměrech dle nejnovějších výživových doporučení. 
Jsou vhodné k zařazení do jakéhokoliv jídelníčku jako náhrada běžné svačiny, s cílem zajistit tělu dostatek výživných látek s přiměřeným množstvím energie. Máte na výběr z příchutí broskev, jablko, čoko, kapučino, jogurt a smetana.

Guareta® jsou ideální

  • pro milovníky mléčných výrobků! Osvěžující svačinka.
  • jako svačinka při snižování a kontrole tělesné hmotnosti.

O výrobci Dr. Staněk

Společnost Dr. Staněk je potravinářsko-farmaceutická společnost, která dodává na trh výrobky, které odpovídají chuťovým preferencím českého spotřebitele. Výrobky Dr. Staněk najdete v síti lékáren a a internetových obchodech. Kromě značky Guareta® nabízejí i produkty značek Dietline®,Dietline® Sport , Paralékárna®, Gelantina® , Stimulsin® a MegaPower® . Cílem je vyrábět potravinářské výrobky ze surovin nejvyšší možné kvality a jejich výrobu co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. 

 

 

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.