Lékárna.cz

Müsli - křupavý DÁREK ke každému nákupu

Sáček müsli Bonavita ode dneška přidáváme do každého balíčku. Nechte se překvapit, jestli na vás vyjde Müsli 3 druhy čokolády nebo Müsli čokoláda a jahoda.

Chtěli byste zdarma ochutnat křupavé Müsli 3 druhy čokolády nebo Müsli čokoláda a jahoda od českého výrobce BONAVITA? Objednejte ještě dnes a 50g sáček müsli najdete ve svém balíčku s objednávkou. Akce trvá ode dneška až do rozdání všech zásob.

Müsli - zdravá snídaně

Křupavé müsli vás ráno rychle nastartuje do nového dne. Müsli se skládá z tepelně neupravených ovesných vloček a ovoce. Příprava müsli je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí ho zalít mlékem či jogurtem nebo ho lze konzumovat v suché úpravě. Nejlépe chutná ráno k snídani, lze si ho rovněž dát ke svačině nebo jako mls.

Vyzkoušejte si müsli - stačí zalít mlékem či smíchat s bílým, ochuceným nebo probiotickým jogurtem. Do müsli můžete přidat i nakrájené čerstvé či kompotované ovoce pro lepší chuťový zážitek. Ráno jsou nemálo důležité i tekutiny, proto snídani zapijte čajem, neslazenou minerálkou či džusem z čerstvě vymyčkaného ovoce.

Vyrobeno s láskou

BONAVITA je přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy s tradicí již téměř 25 let. Na český trh vstoupila v roce 1991, tehdy ještě pod názvem PRAGOSOJA. V roce 1995 uvedla na trh kukuřičné lupínky známé pod mezinárodním názvem corn flakes. Na náročném trhu obsazeném zahraniční konkurencí se BONAVITA prosadila během 2 let mezi TOP3 značky.

 

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.