Lékárna.cz

DÁREK ke každé objednávce: Hřejivé a chladivé mazání Priessnitz De Luxe 5 ml

Na ztuhlost svalů, pocit těžkých nohou, při otocích či revmatických bolestech pomáhá hřejivé či chladivé mazání Priessnitz. Malé vzorky obou dvou teď zdarma najdete i ve svém balíčku z Lékárna.cz.

Vzorky jsou rozdány, akce skončila. Zase příště!

Hřejivé mazání Priessnitz De Luxe využijete při ztuhlosti svalů, při otocích a revmatických obtížích. Pomůže vám také od pocitu těžkých nohou nebo při bolesti v oblasti krční a bederní páteře. Hřejivého efektu je dosaženo pomocí rostlinného alkaloidu kapsaicinu, který stimuluje receptory nervových zakončení, kafru a extraktu z kůry stromu Boswellia.

Více o Hřejivém mazání Priessnitz De Luxe

Chladivé mazání Priessnitz De Luxe zmírňuje bolesti kloubů, revmatické bolestesti svalů a pomáhá při ztuhlosti svalstva. Obsahuje kafr, který prokrvuje pokožku, mentol a levandulový olej. Další složkou je tzv. transmitter, tedy přenašeč, který zajišťuje pronikání účinných látek hlouběji do pokožky až k centru bolesti, kde dlouhodobě a účinně působí.

Více o Chladivém mazání Priessnitz De Luxe

Odborníci doporučují

Jak vidíte, účinky se částečně překrývají, volba hřejivého či chladivého mazání je tedy na vás - vyberte si to, co je vám příjemnější. Řada gelů a krémů Priessnitz se vyznačuje vysokou kvalitou a účinností. Kromě spokojených zákazníků je doporučuje i Petr Křížek, fyzioterapeut České atletické reprezentace, nebo zástupci lázeňských zařízení, která se zaměřují na léčbu pohybového aparátu.

Kdo byl Vincenz Priessnitz?

Jesenický rodák Vincenz Priessnitz a jeho tělu přirozené metody léčby pomocí zábalů a vody si získaly světový věhlas. Narodil se 4. října 1799 jako šesté dítě chalupníka Priessnitze v malé osadě Gräfenberg nedaleko města Jeseník. Jeho školou se stala příroda a svůj první léčebný úspěch zaznamenal sám na sobě. Pomocí vody a obkladů se vyléčil z nehody, kdy mu vůz přejel hrudník, polámal žebra a pohmoždil vnitřnosti. Jeho léčebné úspěchy dodnes připomínají Priessnitzovy léčebné lázně ležící v nejsevernějším výběžku Slezska a Moravy.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.