Lékárna.cz

Krabicová fotosoutěž: Vyhlášení vítězů

Odměňujeme ty nejkrásnější výtvory ze zvířátkových krabic

Ani nás nenapadlo, že z těch několika obrysů zvířátek na kartonu může vzniknout tolik úsměvných zátiší s rozesmátými miminy. Máme radost, že jste si tak pěkně pohráli a nemáme to srdce vás o krabicové vystřihovánky připravit. Proto současně s vítězi zvířátkové fotosoutěže vyhlašujeme rovnou i její 2. kolo!

Vítězové 1. kola fotosoutěže

Vítěz hlasování

Autorka fotky Dobré ucho Jana Kohutová získává rodinou vstupenku do Království železnic.

1. místo (nákup za 3000 Kč)

Srdce poroty si získala malá tygřice Julinka na obrázku Tygr a kočička. Posíláme poukaz na nákup v Lékárna.cz za 3 000 Kč.

2. místo (nákup za 2000 Kč)

Samé dvojky! Na druhém místě skočila fotka My dva v ZOO, kterou do soutěže poslala Ludmila Žáková. Pro své dva kloučky získává poukaz na nákup za 2 000 Kč.

3. místo (nákup za 1000 Kč)

Za fotku Dvojčata porcují mamuta-slona si poukaz na nákup v Lékráně.cz zaslouží Šárka Kučerová. Jsme zvědavi, jak jí dvojčata pomůžou s porcováním poukazu.

Protože nám bylo líto, že tolik pěkných fotek na dalších místech by odešlo bez odměny, rozhodli jsme se poslat drobný dárek i autorům ostatních fotek, které se probojovaly do finále mezi TOP 10 a neodnesly si žádnou cenu. Stejný dárek posíláme i autorovi fotky Nikolka a Nelinka, která se nám moc líbila a použili jsme ji při vyhlášení vítězů na stránce www.lekarna.cz/fotosoutez.

Všechny fotky z 1. kola

Milé vítězky, ze srdce vám gratulujeme, ceny vám v prvním lednovém týdnu pošleme e-mailem. Doufáme, že si je pořádně užijete! A pro vás ostatní vyhlašujeme pokračování.

 

2. kolo fotosoutěže

Ve 2. kole jsou pravidla i ceny stejné jako v prvním: Vyfoťte své výtvory, nahrajte fotku, dejte o ní vědět svým známým a sledujte, jak vám přibývají hlasy. Za fotku, která nasbírá nejvíc lajků, získá její autor rodinné vstupné do Království železnic. Další 3 vítěze vybírá porota z 10 fotek, které získaly nejvíce hlasů.

Jedinou změnou je, že 2. kolo vyhlašujeme na celých 6 měsíců. Máte tak víc času pohrát si s fotkou a zapracovat na její propagaci:) Čím dřív fotku nahrajete, tím větší šance, že se probojuje do finále mezi 10 nejlepších!

Držíme palce

Tým Lékárna.cz

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.