Lékárna.cz

Dárky od Lékárna.cz dělají radost nejen obdarovaným

Dárečky v podobě sáčků plněných levandulí doplněné o ověřenou babskou radu, kterými Lékárna.cz rozmazluje některé své zákazníky vyrábí chráněná dílna CEDR v Pardubicích.

Voňavé sáčky mají potěšit zákazníky, zakázka zase podpořit zaměstnávání lidi se zdravotním znevýhodněním. Lékárna.cz již rozeslala dvě tisícovky těchto voňavých překvapení svým zákazníkům. „Vymysleli jsme ty sáčky na míru a snažili se být do poslední nitky originální. Nejen abychom vyhověli zákazníkovi – Lékárna.cz, ale protože jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby se zdravotním omezením a každá zakázka je pro nás velmi důležitá a máme z ní radost. Díky levandulovým sáčkům jsme schopni dát kontinuální práci pro našich 5 zaměstnanců v šicí dílně,“ říká Lukáš Hnát, ředitel společnosti CEDR Pardubice, o.p.s. 
„Chtěli jsme teď v létě udělat něco navíc – propojili jsme hezkou práci zdravotně hendikepovaných lidí s radostí, kterou budou mít naši zákazníci z voňavého dárku,“ vysvětluje ideu dárku Karel Klodner, ředitel Lékárna.cz.
Levandule pro pohodu a vůni a dobrá babská rada pro zdraví, protože Lékárna.cz se soustředí na prodej širokého sortimentu produktů souvisejících právě se zdravím, ale i vůní, kosmetikou, péčí a rozmazlováním.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.