Lékárna.cz

Vyhrajte vitamín C na rok zdarma!

Cítíte se unaveni a bez energie? Zapomínáte na svůj pravidelný přísun minerálů a vitamínů? Imunita organismu je, zvlášť teď v zimě oslabena, a proto jistě nezaškodí dodat tělu vzpruhu!

Od 8. ledna do 4. února 2018 máte navíc možnost vyhrát každý týden 3 balení vitamínu C zdarma!

Jak na to?

  • nakupte od 8. ledna do 4. února 2018 jakýkoli produkt v našem online obchodě a napište do políčka Slevový kód ve svém nákupním košíku heslo: CHCICECKO
  • my pak každý týden v pondělí (tj. 15. , 22., 29. ledna a 4. února) vylosujeme ze všech objednávek za předchozí týden dva výherce, kterým pošleme po třech baleních vitamínu C 1000 mg se šípky od firmy GS
  • křestní jméno, příjmení a město výherců bude také zveřejněno na této stránce

Výherci:

  • 1. týden:  Ondřej Dus (Šumperk), Stanislav Jiřík (Lovosice)
  • 2. týden: Zdeňka Brázdová (Praha), Silvie Maňáková (Ostravice)
  • 3. týden: Alina B. (Vodňany), Anna Mračková (Praha)
  • 4. týden: Jiřina B. (Zruč), Jitka P. (Stochov)

Podrobná pravidla soutěže najdete níže:

Pravidla soutěže

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., se sídlem Voctářova 2449/5, Praha 8, PSČ 180 00, IČO: 257 84 684, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 69981 (dále jen „pořadatel“).

Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky (dále také "účastník" nebo "soutěžící").

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele soutěže a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je vyloučena jako výherce, výhra není platně získána a takové osobě nebude předána. Ze soutěže jsou vyloučeny objednávky učiněné právnickou osobou.

Princip a podmínky soutěže, výhry a jejich doručení

Podmínkou účasti v soutěži je jednorázový nákup zboží na základě objednávky soutěžícího v rámci internetového obchodu www.lekarna.cz. Do soutěže bude zařazena každá řádná objednávka učiněná v době konání soutěže 8. 1. - 4. 2. 2018 obsahující slevový kód CHCICECKO.

Kontaktování výherce a předání výhry

Výherce bude o své výhře vyrozuměn bez zbytečného odkladu po skončení soutěže telefonicky nebo e-mailem na základě údajů poskytnutých při objednání. Výhra bude výherci poslána pořadatelem soutěže na adresu uvedenou v objednávce.

Soutěžící nemůže nárokovat jinou výhru a nemá nárok výhru reklamovat. Výhru není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat. Do soutěže nebudou zařazeny soutěžní objednávky doručené mimo dobu trvání soutěže, stornované soutěžní objednávky a neuhrazené soutěžní objednávky. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení soutěžních objednávek.

Zpracování osobních údajů

Účastníci soutěže souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít bezplatně jméno, příjmení a město v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech organizátora v souvislosti s touto soutěží a jeho výrobků.

Další ustanovení

Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže. Pořadatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoli změnit, zrušit či upravit její pravidla. Vymáhání účasti a výher v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této soutěže ztrácí účastník nárok na výhru. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na pořadateli soutěže. Pořadatel neodpovídá za nedoručení, ztrátu či poškození výhry.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.