Lékárna.cz

Vyhrajte vitamín C na rok zdarma!

Cítíte se unaveni a bez energie? Zapomínáte na svůj pravidelný přísun minerálů a vitamínů? Imunita organismu je, zvlášť teď v zimě oslabena, a proto jistě nezaškodí dodat tělu vzpruhu!

Od 8. ledna do 4. února 2018 máte navíc možnost vyhrát každý týden 3 balení vitamínu C zdarma!

Jak na to?

  • nakupte od 8. ledna do 4. února 2018 jakýkoli produkt v našem online obchodě a napište do políčka Slevový kód ve svém nákupním košíku heslo: CHCICECKO
  • my pak každý týden v pondělí (tj. 15. , 22., 29. ledna a 4. února) vylosujeme ze všech objednávek za předchozí týden dva výherce, kterým pošleme po třech baleních vitamínu C 1000 mg se šípky od firmy GS
  • křestní jméno, příjmení a město výherců bude také zveřejněno na této stránce

Výherci:

  • 1. týden:  Ondřej Dus (Šumperk), Stanislav Jiřík (Lovosice)
  • 2. týden: Zdeňka Brázdová (Praha), Silvie Maňáková (Ostravice)
  • 3. týden: Alina B. (Vodňany), Anna Mračková (Praha)
  • 4. týden: Jiřina B. (Zruč), Jitka P. (Stochov)

Podrobná pravidla soutěže najdete níže:

Pravidla soutěže

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., se sídlem Voctářova 2449/5, Praha 8, PSČ 180 00, IČO: 257 84 684, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 69981 (dále jen „pořadatel“).

Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky (dále také "účastník" nebo "soutěžící").

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele soutěže a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je vyloučena jako výherce, výhra není platně získána a takové osobě nebude předána. Ze soutěže jsou vyloučeny objednávky učiněné právnickou osobou.

Princip a podmínky soutěže, výhry a jejich doručení

Podmínkou účasti v soutěži je jednorázový nákup zboží na základě objednávky soutěžícího v rámci internetového obchodu www.lekarna.cz. Do soutěže bude zařazena každá řádná objednávka učiněná v době konání soutěže 8. 1. - 4. 2. 2018 obsahující slevový kód CHCICECKO.

Kontaktování výherce a předání výhry

Výherce bude o své výhře vyrozuměn bez zbytečného odkladu po skončení soutěže telefonicky nebo e-mailem na základě údajů poskytnutých při objednání. Výhra bude výherci poslána pořadatelem soutěže na adresu uvedenou v objednávce.

Soutěžící nemůže nárokovat jinou výhru a nemá nárok výhru reklamovat. Výhru není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat. Do soutěže nebudou zařazeny soutěžní objednávky doručené mimo dobu trvání soutěže, stornované soutěžní objednávky a neuhrazené soutěžní objednávky. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení soutěžních objednávek.

Zpracování osobních údajů

Účastníci soutěže souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít bezplatně jméno, příjmení a město v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech organizátora v souvislosti s touto soutěží a jeho výrobků.

Další ustanovení

Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže. Pořadatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoli změnit, zrušit či upravit její pravidla. Vymáhání účasti a výher v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této soutěže ztrácí účastník nárok na výhru. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na pořadateli soutěže. Pořadatel neodpovídá za nedoručení, ztrátu či poškození výhry.

8. leden 2018
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.