Lékárna.cz

Víkendová 25% sleva na Avène (15. - 17. 9. 2017)

Se slevovým kódem AVENE25 získáte jen tento víkend slevu 25 % na celou nabídku francouzské kosmetiky Avène s obsahem termální vody se zklidňujícím účinkem.

Pod značkou Avène najdete na Lékárně.cz široké portfolio produktů - od odličovacích a čístících micelárních vod až po hydratační krémy, pleťové masky, tělové gely a mléka či produkty chránící pokožku před sluncem.Produkty Avene s 25% slevou! Platí pouze od 15. do 17. 9. 2017!

Vyzkoušejte ji nebo si doplňte své domácí zásoby - nejlépe s 25% slevou, která platí pouze tento víkend, tj. od 15. do 17. září 2017. Stačí zadat do objednávky slevový kód AVENE25.

Dopřejte své pleti jemnou a příjemnou péči - jistě vám v nadcházejícím nevlídném podzimním počasí přijde vhod.

Kompletní nabídku kosmetiky Avène si můžete prohlédnout na www.lekarna.cz/avene/.

Příběh společnosti Avène se začal psát už v roce 1736, kdy v malém jihofrancouzském lázeňském městečku Avène došlo k uzdravení koně patřícímu markýzi de Rocozel. Kůň trpěl úporným svěděním kůže a poté, co se několikrát vykoupal v místní termální vodě, jeho problémy ustoupily. Tak byly objeveny zklidňující účinky termální vody z Avène. Ta se později stala, díky své zjemňující a zklidňující péči, součástí produktů určených pro citlivou, suchou, atopickou či aknózní pleť stejnojmenné značky.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.