Lékárna.cz

Ve veřejné sbírce jsme vybrali 1 000 000 Kč!

Dne 24. května 2021, v rámci dobročinného projektu "Vzácní vzácným",  přibyla na účtě naší veřejné sbírky částka MILION korun. Děkujeme!

Děkujeme!

MILION korun složilo víc než 17 tisíc příspěvků od jednotlivců za necelých osm měsíců od spuštění sbírky - dar do nákupního košíku přihazovali zákazníci i zaměstnanci. Každou vybranou korunu předáváme ve prospěch zlepšení kvality života lidí se vzácnými diagnózami.

A za těch zhruba 20 let existence firmy už jsme jim poslali dohromady víc než 3 miliony korun! 

DĚKUJEME.

Dobročinný projekt Vzácní vzácným

Jsme vytrvalí a věrní fandové vzácně nemocných, protože to nemají jednoduché: o jejich onemocnění se většinou moc neví a pomoc se hledá těžko, protože jejich nemoc je v populaci VZÁCNÁ. Aby to měli jednodušší, chceme podržet i ty, kdo se o ně starají – pacientské organizace, spolky. Ti jsou VZÁCNÍ tím, že ve svém volném čase hledají po světě informace, pečují o nemocné, poskytují poradenství, služby, finanční pomoc, iniciovat změny v systému zdravotní péče. A další VZÁCNÍ v této řadě jsou ti, kdo to chápou a složili se na ně – naši zákazníci, naši zaměstnanci. Každý v té řadě si zaslouží zvláštní poděkování.“ (PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel Lékárna.cz)

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.