Lékárna.cz

Poraďte se s veterinářem

Že jsou Češi milovníci psů a koček je známá věc. A co víc, České republice patří, co se do počtu čtyřnohých mazlíčků týče, prvenství v celé Evropě. Jen psů u nás žije odhadem kolem 2 miliónů.  

Podle loňského výzkumu agentury GFK vyšlo najevo, že každá druhá domácnost nakoupila krmivo pro psy a kočky, tj. skoro každá druhá domácnost má doma čtyřnohého miláčka, což je v Evropě opravdu unikát.

MVDr. René Finsterle
 

Pokud i na vás doma čeká psí nebo kočičí kamarád či kamarádka, dobře víte, že jsou chvíle, kdy je potřeba se svými miláčky zajít k veterináři - ať už s akutním problémem nebo třeba preventivním opatřením proti vnitřním či vnějším parazitům.

I proto, že i my máme rádi zvířátka všeho druhu a máme pro ně i speciální kategorie produktů v našem sortimentu, rádi bychom vám nabídli možnost poradit se s veterinářem.

 

 

ZEPTEJTE SE VETERINÁŘE

Do dotazníku můžete vložit svůj dotaz týkající se oblastí:

  • prevence
  • diagnostiky a nástinu léčby konkrétních onemocnění nebo
  • výživy a veterinárií

Odpovídat na ně bude emailem od 26.3.  do 29. 3. 2018 MVDr. René Finsterle, který působí od roku 1998 na Veterinární klinice HKVET v Hradci Králové.

Doufáme, že tímto majitelům domácích mazlíčků uděláme před Velikonocemi radost a přejeme mnoho zdraví a spokojenosti nejen jim, ale i jejich zvířecím kamarádům!

Vaši Lékárníci

 

O veterináři

MVDr. René Finsterle - působí od roku 1998 na Veterinární klinice HKVET v Hradci Králové. Jeho specializací jsou obory chirurgie měkkých tkání a dermatologie. Absolvoval řadu seminářů a stáží, spolupracuje s řadou veterinářů u nás i v zahraničí. V současnosti vede tým lékařů, kteří zajišťují nonstop provoz veterinární kliniky pro zvířecí pacienty a zároveň servis pro kolegy veterináře jako referenční pracoviště. Ve volném čase se věnuje svým dětem. S manželkou mají čtyři psi, britskou kočku, želvy a agamy.

O klinice

Veterinární klinika HKVET je referenční pracoviště s nonstop provozem a hospitalizací. Zajišťuje kompletní internistický a chirurgický servis. Profiluje se jako onkologické a kardiologické centrum pro psy a kočky.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.