Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Novinky » Online poradna s lékárníkem

Online poradna s lékárníkem

7 dní v týdnu v čase od 8 do 22 hod. jsou naši lékárníci připraveni odpovídat na online dotazy týkajících se výběru léků, správného dávkování či možných kontraindikací. Ostrý provoz byl zahájen během března letošního roku a statistiky jsou více než zajímavé.

Ostrý provoz online lékárenského poradenství byl na www.lekarna.cz a www.mojalekaren.sk spuštěn v březnu letošního roku. Jeho cílem bylo usnadnit a zjednodušit přístup tazatelů k odborným konzultacím, které jsou poskytovány ve stejné kvalitě a na stejné úrovni, které by se jim dostalo v kamenných lékárnách.

Nespornou výhodou online poradenství je prostředí domova, které znamená vyšší komfort pro tazatele a časovou úsporu. Výhodou je také záznam konverzace, kterou tazatel po skončení rozhovoru dostává mailem - nemusí si tedy dělat poznámky. 

Věříme, že kvalitní distanční poradenství má budoucnost, a proto jsme velmi rádi, že ho od začátku března do konce srpna využilo již 5 780 lidí, kterým odpovídalo ve směnném provozu celkem 15 lékárníků na české a 15 lékárníků na slovenské straně. Zatím nejvíce dotazů za den odbavili naši online lékárníci v Čechách 11.srpna, kdy se jich ptalo celkem 204 lidí. Průměrná hodnota spokojenosti s odpověďmi našich odborníků je 94 % a průměrný čas první reakce na dotaz je 42 s.

Náš sesterský eshop na Slovensku zaznamenal za stejné období 2 852 dotazů se zákaznickou spokojeností 94 % a průměrným časem první reakce 43 s.

Všem tazatelům děkujeme za důvěru a těšíme se opět na viděnou na našem online chatu!

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka