Lékárna.cz

Online poradna s lékárníkem

7 dní v týdnu v čase od 8 do 22 hod. jsou naši lékárníci připraveni odpovídat na online dotazy týkajících se výběru léků, správného dávkování či možných kontraindikací. Ostrý provoz byl zahájen během března letošního roku a statistiky jsou více než zajímavé.

Ostrý provoz online lékárenského poradenství byl na www.lekarna.cz a www.mojalekaren.sk spuštěn v březnu letošního roku. Jeho cílem bylo usnadnit a zjednodušit přístup tazatelů k odborným konzultacím, které jsou poskytovány ve stejné kvalitě a na stejné úrovni, které by se jim dostalo v kamenných lékárnách.

Nespornou výhodou online poradenství je prostředí domova, které znamená vyšší komfort pro tazatele a časovou úsporu. Výhodou je také záznam konverzace, kterou tazatel po skončení rozhovoru dostává mailem - nemusí si tedy dělat poznámky. 

Věříme, že kvalitní distanční poradenství má budoucnost, a proto jsme velmi rádi, že ho od začátku března do konce srpna využilo již 5 780 lidí, kterým odpovídalo ve směnném provozu celkem 15 lékárníků na české a 15 lékárníků na slovenské straně. Zatím nejvíce dotazů za den odbavili naši online lékárníci v Čechách 11.srpna, kdy se jich ptalo celkem 204 lidí. Průměrná hodnota spokojenosti s odpověďmi našich odborníků je 94 % a průměrný čas první reakce na dotaz je 42 s.

Náš sesterský eshop na Slovensku zaznamenal za stejné období 2 852 dotazů se zákaznickou spokojeností 94 % a průměrným časem první reakce 43 s.

Všem tazatelům děkujeme za důvěru a těšíme se opět na viděnou na našem online chatu!

 

6. září 2017
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.