Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Novinky » ShopRoku 2019 - Lékárna.cz má stříbro!

ShopRoku 2019 - Lékárna.cz má stříbro!

V soutěži ShopRoku 2019 o nejúspěšnější český a slovenský eshop získala Lékárna.cz a Mojalekáreň.sk stříbrnou a zlatou medaili!

V 11. ročníku soutěže ShopRoku 2019, kterou každoročně vyhlašuje Heuréka, získala Lékárna.cz stříbrnou Cenu v kategorii Zdraví a slovenská Mojalekáreň.sk ve stejné kategorii pak cenu zlatou!  Vítěze v obou zemích vybírají, kromě odborné poroty, i zákazníci. O to víc nás obě ceny těší!

„Radost z vítězství na Slovensku a stříbrné medaile v Čechách slavíme v Chrudimi, protože odsud oba e-shopy řídíme, tady objednávky balíme a rozesíláme doslova od Aše po Košice.  Zákazníkům děkujeme za obrovskou podporu, která nás v obou zemích vysílá opakovaně na nejvyšší příčky v této prestižní soutěži. Nás zdraví baví – a je fajn vědět, že stejně baví i naše zákazníky na Slovensku i v Čechách", komentuje výsledek Ing. Karel Klodner, výkonný ředitel Lékárna.cz.

Protože chceme v soutěži uspět i příští rok, už teď se můžete těšit na novinky nejen v nabídce, ale i ve službách. 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka