Lékárna.cz

Lékárenská poradna slaví 1. narozeniny!

Už je to rok, co jsme na Lékárně.cz spustili odbornou online poradnu, ve které lékárníci odpovídají na vaše dotazy pomocí chatu.

Za tuto dobu si služba vydobyla svoje renomé a mezi zákazníky je velmi oblíbená. V minulém roce tak mohli naši lékárníci odpovědět na dotazy cca 20 000 lidem v Čechách a 10 000 lidem na Slovensku.

Zákazníci mají možnost hodnotit proběhlou konverzaci pomocí smajlíků - a zvolit buď spokojeného, neutrálního či smutného.

Máme velkou radost, že většina ze smajlíků se na nás usmívá, což svědčí o tom, že lékárníci dělají svou práci dobře a věnují se každému dotazu velmi pečlivě. Důkazem toho je i průměrná hodnota zákaznické spokojenosti, která je v ČR 93 % a ještě o procento vyšší na Slovensku.

Po roce fungování jsme naši službu vyhodnotili a na základě tohoto hodnocení zavedli dvě opatření:

  • nově lze problémy s lékárníky konzultovat pouze poté, co se zákazník přihlásí ke svému účtu. Toto opatření jsme zavedli z toho důvodu, že jsme se bohužel setkali s různými “vtipálky”, kteří chat zneužívali a zdržovali tak lékárníky od skutečně míněných dotazů.
  • zrušili jsme méně vytížené, víkendové směny… chceme totiž, aby si i naši lékárníci užili volný čas se svými nejbližšími :-)

Uplynulý rok se nesl nejen v odborné rovině, ale lékárníci se občas museli popasovat i s poněkud zvláštními dotazy.  Vedoucí lékárníků, Mgr. Pavla Horáková, uvádí některé z nich:

“Tazatel se ptal, jak se dá zbavit růstu vousů a svalů. Zvlášť svaly jsou prý problém - rostou, i když vůbec necvičí.”

“Občas zákazníci při koupi kondomů a lubrikačních gelů s příchutí vyzvídají na lékárnících, zda mají s produkty zkušenost, a jaká chuť vlastně je, zda přírodní nebo spíš umělá.”

Pokud patříte mezi ty, kteří s našimi lékárníky konzultují své problémy - děkujeme vám za všechny dotazy a sledujte naši poradnu i nadále :-)

Srdečně vás zdraví,

Lékárníci

 

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.