Lékárna.cz
Hledat

Lék na podzimní splín? #dejsideset!

Jistě s námi souhlasíte, že pošmourné podzimní počasí by pro všechny správné sportovce a aktivní lidi nemělo být výmluvou pro to, aby se přestali hýbat. Máme pro vás akci, která poběží na našem Facebookovém profilu a Instagramovém účtu po celý říjen a pohyb v ní hraje hlavní roli :-) Zkrátka a dobře - dejte si deset a my vám dáme kód na dopravu zdarma k vaší objednávce na Lékárna.cz.

O co půjde na Facebooku

Během měsíce října budeme na našem Facebookovém profilu zveřejňovat příspěvky označené hashtagem #dejsideset, pod kterými se budete moci v komentářích pochlubit svými sportovními výkony. Že zrovna nejste sportovní typ? Nevadí! Jsme si jistí, že určitě zvládnete 10 přeskoků přes švihadlo, 10 hodů míčem do koše, 10 km na kole nebo desetkrát zdvihnout šanon :-) Zapojit můžete celou rodinu, své známe a kamarády - společné hecování je povoleno :-)

Všechny autory, kteří nám takový komentář pod náš příspěvek označený #dejsideset přidají, odměníme kódem na dopravu zdarma, který jim pošleme v přímé zprávě na Facebooku. Kód pak mohou uplatnit při nákupu na Lékárna.cz až do 15. listopadu 2017.

Co se bude dít na Instagramu?

Pokud budete chtít, můžete sdílet sportovní výkony i na své Instagramové stránce a použít při tom hashtag #dejsideset.  Posledního října z těchto příspěvků vybereme 3 nejlepší a autory odměníme kosmetickým balíčkem v hodnotě 1000 Kč.

Přejeme vám tedy prima podzim a ať už si dáte 10 kliků, sklapovaček, shybů nebo přeskáčete 10x křídou nakresleného panáka na zemi - držíme vám palce!

A abyste si nemysleli, že do toho nejdeme s vámi - sledujte nás na Facebooku a Instagramu a uvidíte, jak jsme se s výzvou #dejsideset vypořádali my :-)

Vaši lékárníci

>> Kompletní pravidla ke stažení (pdf), případně k nahlédnutí na našem Facebooku.

 

 

 

 

Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.