Lékárna.cz

Dopřejte si vitamínovou bombu

Pro všechny, kterým chybí vitamíny či minerály tu máme skvělou akci - doplnit zásoby si můžete v týdnu od 14. června do 20. června s 10% slevou!

Pokud si vyberete jakýkoli produkt z kategorie Vitamíny a minerály a přidáte do nákupního košíku kód VITABOMBA, získáte tím 10% slevu na zboží v této kategorii. Akce platí i na již zlevněné produkty.

PODÍVÁM SE NA NABÍDKU

Proč vlastně vitamíny potřebujeme? Vitamíny jsou potřebné, abychom tělo zbavili škodlivin a dokázali přeměnit potravu na energii. Nicméně, s přibývajícím věkem schopnost lidského organismu vstřebávat vitamíny a minerály ochabuje.

Kdo by tedy rozhodně neměl vitamínové doplňky podceňovat?

  • nemocní po úrazech a v rekonvalescenci,
  • ti, kteří jsou pravidelně vystaveni vysokému fyzickému nasazení,
  • ti, kterým je 60 a více let,
  • těhotné a kojící maminky,
  • mladiství v pubertě,
  • ti, kteří prožívají stres či smutek

Stejně jako vitamíny (kromě D3), ani minerály si tělo samo vytvořit neumí.

Nedostatek minerálů se pak projevuje např. únavou, špatnou náladou, vyčerpaností, ale může vést až k chudokrevnosti, problémy se soustředěním či osteoporóze.

Pokud vás tedy trápí fyzická vyčerpanost, problémy se soustředěním, bolesti kloubů nebo si chcete posílit imunitu, neměli byste na doplnění vitamínů či minerálů zapomínat. 

Orientovat se v široké nabídce může být těžké a vždy je lepší se poradit nejprve s lékárníkem či lékařem o vhodnosti užití.  Naši lékárníci jsou vám k dispozici na chatu každý všední den od 8 do 22  hodin - nebojte se jich zeptat!

Hodně zdraví přeje,

Radka z Lékárny.cz

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.