Podrobné informace

Loketní epi bandáž řady Push Med snižuje bolestivost tzv. tenisového nebo tzv. oštěpařského lokte.Tlaková podložka (pelota) zajišťuje, že je tlak namířen na zápěstní extenzory (u tenisového lokte), popřípadě flexory (u oštěpařského lokte).

Informace o produktu

Výrobce: G.P.S. Ofa
Značka: PUSH BRACES
Kód výrobku: 229603
Kód EAN: 8715669003881
Držitel rozhodnutí: G.P.S. Ofa

Bandáže jsou vyrobeny s použitím nového elastického materiálu Powernet™, který zajišťuje kompresi na těch místech pohybového aparátu, kde je to maximálně účinné; a dále ze speciální tkaniny Sympress™ (mikrovlákno), která zajišťuje rychlý odvod kapaliny (potu) z povrchu kuže do další vrstvy oblečení. Významným způsobem se tak zvyšuje pohodlí při nošení. Materiál Sympress™ je měkký a příjemný na dotek; jeho tloušťka je minimální, takže bandáže se pohodlně vejdou do obuvi a nebo pod oblečení.

Tlaková podložka (pelota) zajišťuje, že je tlak namířen na zápěstní extenzory (u tenisového lokte), popřípadě flexory (u oštěpařského lokte). Tím se snižuje úchytová závislost těchto svalů na lokti.

Pelota je zhotovena z elastického polymeru, se kterým se pokožka dobře snáší. Plastový vyztužovací díl zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku kolem paže a brání skřípnutí kůže.

Díky anatomickému tvarování a materiálu podložky zůstává bandáž na svém místě i během pohybu. Bandáž se kolem předloktí snadno navléká jednou rukou.

Zvláštní pokyny
Rozložení tlaku je možno vysvětlit stylizovaným způsobem. Důležité je uložit tlakovou podložku tak, jak je znázorněno na obrázku.

INDIKACE
Tenisový loket (laterální epikondylitida)
Golfový loket (mediální epikondylitida)

Recenze

Recenze produktu PUSH BRACES Loketní epi páska universální velikost

Diskuze

Diskuze k produktu PUSH BRACES Loketní epi páska universální velikost

Přidat nový příspěvek do diskuze