Lékárna.cz

Lékárna.cz získala posedmé ocenění v soutěži Shop roku!

 V 10. ročníku soutěže ShopRoku 2018 (vyhlašuje Heureka) získala Lékárna.cz bronzovou Cenu kvality v kategorii Zdraví. Protože o vítězích rozhodují kromě odborné poroty také reální zákazníci, děkujeme vám za důvěru a hlasy!

„Je to pěkný dárek k našim letošním narozeninám,“ vzkazuje Karel Klodner, výkonný ředitel Lékárna.cz. „Jsme na trhu už 20 let a služby pro vás, naše zákazníky, vytrvale vylepšujeme. Přejeme si totiž, aby vás zdraví bavilo stejně jako nás. A zdá se, že na to jdeme správně, protože v soutěži ShopRoku jste nám dali důvěru už posedmé,“ dodává.

ShopRoku je cena zákazníků, kteří hodnotí své zkušenosti s nákupem v e-shopech za uplynulý rok. Hodnotí se na podle kritérií z dotazníků spokojenosti, zejména se hledí na procento doporučujících zákazníků, dodací dobu, komunikaci obchodu, přehlednost webových stránek, počet hodnocení.Lékárna.cz byla poprvé oceněna v roce 2012 a od té doby je každoročně v první trojici oceněných, za rok 2017 byla dokonce vítězem a získala hlavní Cenu kvality v kategorii Zdraví.

Pro rok 2018 bylo vyhlášeno 13 kategorií a 44 podkategorií. Do Ceny kvality jsou zapojeny všechny e-shopy, které využívají službu Ověřeno zákazníky a zároveň jsou držiteli certifikátu této služby.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.