Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » L » LACTULOSE AL

LACTULOSE AL

Cena (Kč):

Druh zboží

Určeno na

Produkty této značky

 • LACTULOSE AL SIRUP 1X200ML Sirup Registrovaný léčivý přípravek

  2 dny

  V rámci samoléčby: - zácpa, která nemůže být upravena vysokým množstvím vlákniny v potravě a jinými běžnými opatřeními. Na doporučení lékaře se přípravek užívá při: - stavech vyžadujících usnadnění pohybu střev; - prevenci a léčbě portální systémové encefalopatie (tj. poruchy mozku spojené s chronickým selháním jater, zvláště jaterní cirrhozou); - eradikaci chronického bacilonosičství salmonel (odstranění patogenů, kteří se trvale vylučují po předchozí infekci střev); - urychlení střevní pasáže při RTG vyšetření. Dětem se přípravek podává jen na doporučení lékaře.

  89 Kč -18% 109 Kč

 • LACTULOSE AL SIRUP 1X500ML Sirup Registrovaný léčivý přípravek

  2 dny

  - zácpa, která nemůže být upravena vysokým množstvím vlákniny v potravě a jinými běžnými opatřeními a stavy vyžadující usnadnění pohybu střev; - prevence a léčba portální systémové encefalopatie (tj. poruchy mozku spojené s chronickým selháním jater, zvláště jaterní cirrhózou); - eradikace chronického bacilonosičství salmonel (odstranění patogenů, kteří se trvale vylučují po předchozí infekci střev); - urychlení střevní pasáže při RTG vyšetření.

  134 Kč -21% 169 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám