Piškoty jsou vhodnou svačinou nejen pro děti a jsou i výborným pomocníkem pro přípravu pudinků, dortů a pohárů.
Skladem více než 5 kusů Zítra odešleme, u vás pozítří
Veľmi chutné piškóty, dobré zloženie.
Som prekvapená, veľmi chutné na priamy konzum aj do rôznych dezertov, používam na spestrenie a ochutenie pudingov a tvarohový kremov pre moju bezvládnu mamu, kúpila som na základe recenzie a spokojnosť
Chutné
Moc dobré. Doporučuji.
je výborný
Dobré. Zdravé.
Chutné
ok
Abychom vám usnadnili rozhodování, zobrazujeme také recenze tohoto produktu z e-shopu MojaLekáreň.sk, který je slovenskou "sestrou" Lékárna.cz. Věříme, že informační hodnota recenze převáží nad tím, že se při čtení trochu potrápíte se slovenštinou.
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.